Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

jok, samo sam gladna.zecetina, srnetina, fazani i ostala divljac su mi redovna zimska zakuska.[najvise volim divlju svinju]
dobro je, nisi ti kao morgana da plachesh za zekom :)da si bliza, bilo je za chetu djaka ...vreme divljaci je proshlo. do jeseni cemo se drzati politichki korektne ponude
Link to comment
sad sam tek skontao kakve veze imaš sa FR :wub: i piješ Von Romane :wub: i jela si kod Hestona :wub: i voliš salitimboku :wub: i znaš šta su brizle :wub:
:blush:nego vidish da nisam ni znala shta su brizle dok mi Teja nije objasnila...
...khm...udata?
i to za 1 banatjanina :Dsutra sledi reportaza - opet iz mesare ali i iz najbolje prodavnice sira u koju sam ikad ushla a koja mi je bash iza coshka
Link to comment
macaron-05-2.jpg
chekaj, stani. makaroni su ovi shareni keksici? :unsure:
ahavishe su kao vanilice ali bez brashna, baza je sitno mleveni badem a fil izmedju je na bazi jako masnog krema/pavlake/skoro puteraarome su su razlichite: pomorandzin cvet, pistaci, maslinovo ulje, limun, ruza :wub: , chaj, praline, kafa, slani puter...ne mogu vishe :)pojeshcu laptop Edited by msmodesty
Link to comment
ahavishe su kao vanilice ali bez brashna, baza je sitno mleveni badem a fil izmedju je na bazi jako masnog krema/pavlake/skoro puteraarome su su razlichite: pomorandzin cvet, pistaci, maslinovo ulje, limun, ruza :wub: , chaj, praline, kafa, slani puter...
strashno :ph34r:
Link to comment
kuhari, kojoj školi pripreme ratatuija pripadate? složenac type ili seci sve na kockice pa dinstaj?
U originalu je uvek - na kockice pa dinstaj. Ja sam za rernu type ratatouille chula tek od prijatelju u Americi... a najbolji je Becar Paprikash :)
Link to comment

ma jašta je, kao i đuveč i sataraš :D nego, oću da podvalim ukućanki patlidžan u obroku (imam 2, pa da se ne baci), pa mi pade ratatui na pamet - možda će joj zvučati manje odbojno. a pustiću i prigodni animirani film uz hranu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...