Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Auuuu, pa je l' to ja imam neko blago u kuci koje koristim za skupljanje prasine!? :unsure: Evo, nudim BLV i Versace Bright crystal, korisceni mozda dvaput, u zamenu za neki Givenchy npr. moj nick u ljubicastoj ili crvenoj varijanti ili recimo ovaj novi Angel or Demon ( :inn::evil: ) ili recimo... pa vec nesto tako! :D
da sam ti malo bliže odmah bi došla po bvlgari. a ja nudim rochasov alchimie, koji sam dobila na poklon, ali ni uz najbolju volju ga nisam uspila stavit više od 2x. iz skupine cvjetno- orijentalni, evo opisa:
Alchimie is a feminine floriental fragrance, which possesses mysterious power to hypnotize all the senses and awaken desires. The delicate alchemy of love at the top notes is made of black currant, bergamot, peach and plum, along with cassia, lilac and pear. Middle notes introduce mimosa, rose, jasmine, heliotrope, lily-of-the-valley, coconut and wisteria. What makes the base of this scent so warm and powdery is vanilla, accompanied by sandalwood, tonka bean, musk and caramel. Creator of the perfume is Jacques Cavallier, and Serge Mandau is the designer of the bottle. It was first presented in 1998. Alchimie was launched in 1998.
o.2149.jpgmozda bi mogli napraviti neku burzu za udomljavanje neželjenih parfema? :unsure:
Link to comment

pre neki dan sestra razbila parfem u radnji i morala da ga plati...al nije ga razbila nego samo malo ostetila bocicu ali bas njih briga za to...parfem je muske marke pa ga je dala meni mada sam joj ja posle dao novac...malo je nezgodan za koriscenje jer kad stisnem ono za izbacivanje ono pocne da curi na naprslom mestu pa sve kaplje a meni zao da propadne...to sam samo hteo tada ga probam kako mirise ali ga jos nisam stavio na sebe kako treba jer se nisam detaljno kupao par dana posto nije bilo mnogo toplo vreme vec cu to da uradim sutra...ne znam koje je marke mrzi me da pogledam

Link to comment
BVL BLUEtaj je sublimaran :) imas ga a neupadljiv. veseo i neprimetno zavodnicki. a opet sa druge strane, daje dozu 'don't mess with me unless you don't have The Balls for it'nije tezak. zajebani su ti parfemi. treba stavljati tester ipak na vrat, i svrckati jedan dan sa parfemom koji bi kupila, pa tek onda, u zavisnosti kako se koza i parfem sloze, da se uzme.
naspricala me popodne parfimerijka istim.snifala sebe se puna nade nekih par sati i shvatila da ipak nema sanse za nas dvoje.nije los ali je za minijaturnu nijansu previse slatkast od onog sto meni odgovara, cak mi malo pripalo muka od tog slatkastog mirisa.ebga, meni je jedini dobar zenstveni parfem l'eau d'issey.bio nekad i fenomenalni ralph lauren blue ali ga vise ne proizvode. :( vise volim i one mesavine gorko-svezeg mirisa kao T-Girl nego ove sladjusne.
Link to comment

Jesi li probala mozda ovaj?lacoste-w.jpgCini mi se da su ga ovde vec neki ranije hvalili tj. hvalile. Meni je sasvim OK za dan, a isto uglavnom dobijem glavobolju od svih previse cvetno-slatkastih kombinacija.

Link to comment

Obavezno ga probaj,to je jedini parfem koji planiram da kupim i 4 put,odličan za dan nije sladak,dal stavljaju u njega neku drozu nem pojma ja bez njega ne idem nikud :D .I da Lacoste je odličan za dan fin diskretan,ima taman neku finu oštru notu, ne preterano jak.257b.jpg

Link to comment
jel to muski parfem? ako da, mnogo je dobar.
da da, muski. mnooogo dobar a jos bolje sto nisam jedina kojoj se svidja :D
Cini mi se da su ga ovde vec neki ranije hvalili tj. hvalile. Meni je sasvim OK za dan, a isto uglavnom dobijem glavobolju od svih previse cvetno-slatkastih kombinacija.
savrsen, steta sto ga potrosih <_<
Link to comment
jel postoji jos neko kome se ovo svidjbas :blush:Fahrenheit_EDT_Spray.jpg
jel to muski parfem? ako da, mnogo je dobar.
da da, muski. mnooogo dobar a jos bolje sto nisam jedina kojoj se svidja :Dsavrsen, steta sto ga potrosih <_<
dobro me podsetiste, trosio ga i ja pre 100 godina.sada znam sta da trazim lancii da mi donese sa ostrva :rolleyes:, pascha mi je na izdisaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...