Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

kakav moze drugaciji da bude?ili otrovan-ili da smrdina ribu :D
zbog onog prvog poison-a vučem traume iz detinjstva, kad god sam bila u blizini osobe koja ga je nosila morala sam da pijem caffetin a kolko je bio omiljen mal je falilo da postanem tabletoman. :rolleyes: Edited by lena21
Link to comment
zbog onog prvog poison-a vučem traume iz detinjstva, kad god sam bila u blizini osobe koja ga je nosila morala sam da pijem caffetin a kolko je bio omiljen mal nije falilo da postanem tabletoman. :rolleyes:
veruj mi da me uopste ne cudi. meni je od njega (bilo) muka, kao i od clinique-ovog elixira (aromatique?). bio je i treci iz istog tog doba, ali trenutno ne mogu da se setim o kom bojnom otrovu se radi. neki fozgen jeste...sva sreca te nisam morao da ih trpim sve, vec samo elixir. i to samo ponekada.
Link to comment
Dobih nedavno na poklon. Sa-vr-šen! Nije mnogo sladunjav, osvežavajući neki miris. Ja inače imam mučninu od jakih ženskih parfema.femmedehugoboss2098259ah5.jpg
fala sestro, fala.juce ga spricnula sa velikom bojazni(ipak je kutija rozla) medjutim potpuno je ok.nit sladak, nit floralan, nit gusi, nit napadan, bas onako fin sportski i osvezavajuci.doduse, fali mu ona prefinjeno-zenstvena crta koju poseduje samo l'eau d'issey, ali - jedan je l'eau d'issey.ponosni vlasnik :) probala sam onaj lacoste ali meni je to i dalje preslatko, svejedno hvala na preporukama.
Link to comment
fala sestro, fala.juce ga spricnula sa velikom bojazni(ipak je kutija rozla) medjutim potpuno je ok.nit sladak, nit floralan, nit gusi, nit napadan, bas onako fin sportski i osvezavajuci.doduse, fali mu ona prefinjeno-zenstvena crta koju poseduje samo l'eau d'issey, ali - jedan je l'eau d'issey.ponosni vlasnik :) probala sam onaj lacoste ali meni je to i dalje preslatko, svejedno hvala na preporukama.
You are welcome! I ja oduševljena, obzirom da sam ga dobila na poklon, a kod mene se to obično završi prebacivanjem na maminu policu.
Link to comment
Valk, ako ovo vidiš, pričaj mi malo o ovom parfemčetu (naime, uoči blagdana pravim wish list za dijasporu :s_w: ). Još ne znam bi' li taj ili Naturelle. Muke Tantalove.
Elegantan, čist, svež i ona biljna nota koja inače karakteriše Rocherove parfeme mu nije toliko izražena (pogotovu u odnosu na Naturelle).Ne bih rekla da je baš za svaki dan, isuviše je sofisticiran. Nema pumpicu (takođe karakteristika Rochera), klasičan je parfem koji se nanosi na pulsne tačke.Kad pominješ Naturelle, ja sad ne mogu baš jasno da ga se prisetim ali mi se čini da je dosta ''lošiji'' od Nature-a (mada sam tu subjektivna jer mi je to ubedljivo najomiljeniji parfem)Ako (kao ja) ne voliš parfeme koji imaju u sebi plum-notu, zaobiđi Ode a l'amour (ja kupila, zajebala se, poklonila i moj sestri, ona sad ima dva ali i voli ''šljivaste'' parfeme). Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...