Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

at valkyrie: a yves rocherovi dućani mirišu kao veliki slasni bombon, jel da? :unsure:
Jesu. D'umreš. -_- Naravno, kod nas ih nema (bar koliko ja vidjeh). Ja ganjam njihov najnoviji Naturelle. Past će angažman za gastarbajterske članove familije. Ali, da ponovim, parfemi su im krasni.
Link to comment
Jesu. D'umreš. -_- Naravno, kod nas ih nema (bar koliko ja vidjeh). Ja ganjam njihov najnoviji Naturelle. Past će angažman za gastarbajterske članove familije. Ali, da ponovim, parfemi su im krasni.
U BG u Sava Centru neka ludača drži nelicenciranu (nema je na oficijelnom spisku radnji na sajtu YR) Yves Rocher parfimeriju. Cene je nabila da se onesvestiš + joj je u radnji svemu prošao rok trajanja otprilike pre deceniju i po. Otvoriš tester-kremu i zapahne te užeglo :wacko:Takve razbojnike bih uvek prijavila bez da trepnem..Naturelle je sledbenik mog omiljenog parfema ever - Nature (zelena bočica, ima list na njoj) ali mi se manje sviđa od prethodnika jer se više oseća citrus.Ovaj Comme une Evidence što sam sad kupila je fantastičan, zaista ^_^
Link to comment
  • 2 weeks later...

kakav je pogled forumske populacije na musko koriscenje zenskih parfema?elem, probah thierry mugler-ov "alien" na sebi i malo je reci da sam bio knocked out cak i za moj konzervativni ukus (all time classic: channel - antaeus). s obzirom da se proba odigravala u brzini, nisam zagledao da li je parfem M ili Z, cak stavise mislio sam da je nekakav unisex.... no mali google search sada pokazuje da muski alien zapravo ne postoji:)jel neko radi ovo ili sam se malo vise opustio:)?

Link to comment
kakav je pogled forumske populacije na musko koriscenje zenskih parfema?
Hermesov Un Jardin Sur Le Nile je unisex iako ga pretežno žene koriste. Svež je, biljke&citrus, moguće da bi ti se dopao.Baš neki ženski da nosiš.. :mellow:
Link to comment
jel neko radi ovo ili sam se malo vise opustio:)?
Za ovo nisam čuo, ali jedna bivša je volela da koristi moj parfem (tj. toaletnu vodu), ako te to nekako teši...
Link to comment

a pa to je dosta cest slucaj, stvarno znam dosta zena vole da se igraju sa muskim parfemima, a ruku na srce dosta ih je na obe strane. ceo rani CK repertoar na primer.nista, ja narucio kod sanera ovaj alien, nema ga po parfimerijama u gradu, videcemo kako ce da ide ali nema veze, ima ko da ga trosi ako se popismanim

Link to comment
kakav je pogled forumske populacije na musko koriscenje zenskih parfema?elem, probah thierry mugler-ov "alien" na sebi i malo je reci da sam bio knocked out cak i za moj konzervativni ukus (all time classic: channel - antaeus). s obzirom da se proba odigravala u brzini, nisam zagledao da li je parfem M ili Z, cak stavise mislio sam da je nekakav unisex.... no mali google search sada pokazuje da muski alien zapravo ne postoji:)jel neko radi ovo ili sam se malo vise opustio:)?
QQ
Link to comment
  • 1 month later...
Konacno nesto dobro - za male pare (2.500 RSD za set)Christian Lacroix za Avonrouge.jpg
Dobila jučer. Divan je, iako je malo jači, ali za divno čudo mi ne smeta. Zapravo me pomalo podsjeća na Poison kojeg je roditeljica nekad koristila, a ja ga kao klinka redovno mažnjavala iz njene torbe, pa mi se extra sviđa. :) Vid', izvukoh poust od prije točno godinu dana.
Link to comment
kakav je pogled forumske populacije na musko koriscenje zenskih parfema?elem, probah thierry mugler-ov "alien" na sebi i malo je reci da sam bio knocked out cak i za moj konzervativni ukus (all time classic: channel - antaeus). s obzirom da se proba odigravala u brzini, nisam zagledao da li je parfem M ili Z, cak stavise mislio sam da je nekakav unisex.... no mali google search sada pokazuje da muski alien zapravo ne postoji:)jel neko radi ovo ili sam se malo vise opustio:)?
QQ
LL
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...