Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Ja ako pomirišem više od 3, izlazim iz parfumerije poslovično zamagljenog vida i s blagom tahikardijom. što se tiče muških parfema, samo ću reć - Hugo Boss Soul. :heart: Search no more.
Ja se koristim primitivnijom metodom (kad sam posebno raspoložen za drndanje prodavačica) : isprskam gomilu njihovih papirića pa ih posle mirišem kod kuće.Hvala na preporuci! Ako u skorije vreme dobiješ razglednicu s plavookim, preplanulim, mišićavim momkom, na kojoj se oseti Hugo, znaćeš od koga je. ;)
Link to comment
Vi, devojko, ako ne radite vec u nekoj marketing agenciji, mogu samo da obavestim sve doticne agencije da ne znaju kakav talenat propustaju da zaposle i adekvatno nagrade. ovim si prodala bar deset komada, od cega, posteno priznajem, meni jedan (EDT 200ml 75?)
ne radim (vise) u nekoj marketing agenciji, hvala onoj stvari :lol: a ti javi dal` sam jedina :rolleyes: jel` da je fenomenalan, mljac.sto se tice mirisanja parfema, u mom slucaju vec kod 4. postane besmisleno, i sa kafom i bez. mada u nasim pasivnim krajevima ne doziveh da imaju kafu za tu svrhu.
Link to comment

udjem i pitam shta ima novo.retko kad uzmem dva puta isti. zato kupujem najmanje flashice da brzo potroshim i predjem na neshto novo.Mozda cu samo ove godine odstupiti od pravila i uzeti Hermes Kelly Caleche.

Link to comment
a šta očekivat od designera takvog imena? :D
Missssimmmm....ziva vatra! Nije da se radujem zbog ovog vremena (ko da ga je saaam rodriguez prizv'o :)), ali danas probala i maaal'ne samu sebe iz'ela od plezira. Uh, sto volem kad ubodem pravu 'tvar :P
Link to comment
A Hugo Boss Pure? Po meni savršen ljetni parfem, lagan, sportski, prozračan.
Nisam ga još mećnila pod nos. Ali oni mi općenito imaju sjajne parfeme, sviđa mi se Deep Red, možda ga pazarim za ove hladnije dane. Ili Cacharelov Liberte. Potrebito mi je temeljito tihovanje na tu temu. -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...