Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

jedina tri (i jedina vredna za mene) parfema u mojoj kolekciji od skora i za ubuduce:jean paul gautier issey miyakeblue bvlgari i za koju godinu cu definitivno channel 5, sad jos nisam spremna ali to je to.

Edited by mustang
Link to comment
jedina tri (i jedina vredna za mene) parfema u mojoj kolekciji od skora i za ubuduce:jean paul gautier issey miyakeblue bvlgari i za koju godinu cu definitivno channel 5, sad jos nisam spremna ali to je to.
kakav je taj blue Bvlgari ?ja trazim nesto sportsko, lagano, sveze...ne mnogo cvetno ni vocno, ne jako, ne tesko, ne slatkasto.
Link to comment
BVL BLUEtaj je sublimaran :) imas ga a neupadljiv. veseo i neprimetno zavodnicki. a opet sa druge strane, daje dozu 'don't mess with me unless you don't have The Balls for it'nije tezak. zajebani su ti parfemi. treba stavljati tester ipak na vrat, i svrckati jedan dan sa parfemom koji bi kupila, pa tek onda, u zavisnosti kako se koza i parfem sloze, da se uzme.
Link to comment
kakav je taj blue Bvlgari ?ja trazim nesto sportsko, lagano, sveze...ne mnogo cvetno ni vocno, ne jako, ne tesko, ne slatkasto.
Divan. Ja ne volim cvetno i slatkasto a njega obozavam. Mada se ne bih usudila reci da je sportski :D
Link to comment
Divan. Ja ne volim cvetno i slatkasto a njega obozavam. Mada se ne bih usudila reci da je sportski :D
"sportski" me asocira na unisex, što blv nije. ja bih ga opisala kao diskretan i izdržljiv, dnevni, osvježavajuć, asocira na "čisto" i bez daljnjega ženski.
Link to comment
Gud ćojs :thumbsup:Nego, ja razmišljam da da se sa njega uskoro vratim na stariArmani-Emporio-Night-70170.jpgJel se on prodaje i dalje? :unsure:
Prodaje se u francuskoj Edited by borris_
Link to comment

prodaje se i prodaje poshto tako brzo ispari da su potrebe velike.Da li se to meni chini, tek mislim da su italijanski parfemi mnogo *isparljiviji* od ostalih.

Link to comment
prodaje se i prodaje poshto tako brzo ispari da su potrebe velike.Da li se to meni chini, tek mislim da su italijanski parfemi mnogo *isparljiviji* od ostalih.
Ne čini ti se, tako je. Italijanski parfemi, kao i sve ostalo italijansko je brzo "isparljivo", da ne kažem prevarljivo. :lol:
Link to comment

heh, donna sergio tacchini ispari prije no sto stigne do odredista. ne znam nijedan drugi toliko efemeran parfem :Dali je zato versace bright crystal bas postojan (na stranu sto mi se ne svidja)

Link to comment

Auuuu, pa je l' to ja imam neko blago u kuci koje koristim za skupljanje prasine!? :unsure: Evo, nudim BLV i Versace Bright crystal, korisceni mozda dvaput, u zamenu za neki Givenchy npr. moj nick u ljubicastoj ili crvenoj varijanti ili recimo ovaj novi Angel or Demon ( :inn::evil: ) ili recimo... pa vec nesto tako! :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...