Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Ovo je ta mirisna nota koja porucuje: Ja sam muskarac koji zna sta hoce i do kolena mi je.Dje ces slinava u prafem shopping na slepo???
pa morala sam da si kupim parfem baš nekako sam morala, tako slinava
Link to comment
pa morala sam da si kupim parfem baš nekako sam morala, tako slinava
Neka si, i divno parfemče si pazarila, nazalnoj likvidnosti unatoč. :D Inače, Kenzov Flower je :heart: od parfema, savršen za zimu. Ću ga imati.
Link to comment

Diorov Escale a Portofino (koji sam toliko prizeljkivala) je odvratan. Danas njuskala u Sephori. Mirise kao kombinacija vlazne maramice za ruke i kesice naftalina. Na moju nesrecu svi parfemi koji bi trebalo da mirisu na Italiju (kao npr. Sicily by DG, Roma, Venezia) doslovce me teraju da bacim peglu.U nekim stranim novinama sam namirisala Secret Obsession by CK i izgleda zanimljivo, samo sto ce se kod nas pojaviti sutra malo. Inace sam u istim tim novinama videla da se Agent Provocateur fino kotira pa se pitam da l' ga je neko video u bgd?

Link to comment

Moja malenkost je totalno glupava za kupovinu parfema... Ja ne koristim, a za ženski svet ne umem da biram, jerbo posle trećeg mirisa, sve mi se pomeša, i ama baš ništa ne razlikujem...Kad negde napolje idem, obično u povratku uzmem one gift kompletiće... Devojkama uvalim dolče&džebanu i kenza, a tetkama, lancome i živašije, pa nek si same biraju...Jedino kad baš namerače neki, kao gospođa dare Lancomov Anais onda se otvorim za neko grande pakovanje...Taj Kenzo komplet sam njuškao, kad su ga devojke otvorile i samo mi se valjda taj flowers svideo od tih 5-6 u kompletu... Naravno, to im nisam rekao... :rolleyes: Različiti parfemi različito mirišu na različitoj koži... A dobar je onaj koji tera pravog protivnika da vas dodirne, dok se nozdrve šire i skupljaju u ubrzanom ritmu... Mada je to lažna hemija... Prava je ona bez parfema i alkohola... Bez laži i prevare...

Edited by dare...
Link to comment

A kod tebe u firmu ne dolazi tzv. ''parfemdžija''?Kod mene ima, treba da ga ujurim za Gucci by Gucci (oriđinale, of kors), prodaje 75 ml za 75 e i to na 3 rate. ^_^edit> post je za apotekaricu, kad se pre ovaj dare... uvali pojma nemam

Edited by Valkyrie
Link to comment
A kod tebe u firmu ne dolazi tzv. ''parfemdžija''?Kod mene ima, treba da ga ujurim za Gucci by Gucci (oriđinale, of kors), prodaje 75 ml za 75 e i to na 3 rate. ^_^edit> post je za apotekaricu, kad se pre ovaj dare... uvali pojma nemam
Dolazio je ranije :( I to onaj cuveni Goran parfemdzija, kod koga je moglo da se porucuje, da se placa na deset rata... Onda je nestao, pa sam pomislila da je zapalio negde ili poceo da se bavi necim drugim, da bih pre izvesnog vremena saznala da su ovi iz firme strogo zabranili prodaju po kancelarijima uz odgovarajuci stimulaciju za potencijalne drukove angry.gif Sad pokusavam da ga ujurim, ali ne znam da li ce pristati da me opskrbljuje van uobicajenih tokova.
Link to comment

Orobih Yves Rocher-a u Beču:Imagem1.jpgEvidence_60258_B__b370m.jpg51943.jpgi još par nekih za poklone.e da, uspela sam i da razbijem jedan, tj da ispustim neku klizavu torbicu u drugoj radnji, jbt, puklo je ko bomba! SREĆOM, razbilo se samo ovo (kako se ispostavilo) zagušljivo sranje (ne znam šta mi bi da ga uopšte kupujem):04553.jpgSmrdela sam u autu na maline ceo put, ne znam kako me ne izbaciše napolje da ih ne pogušim :)

Edited by Valkyrie
Link to comment
U nekim stranim novinama sam namirisala Secret Obsession by CK i izgleda zanimljivo, samo sto ce se kod nas pojaviti sutra malo.
ja skoro pazarila armanijev emporio, onaj maleni, i uz njega dobila uzorak tog secret obsession, meni je odlican, tako da bih volela da ga imam u vecim kolicinama. mada generalno nisam neki parfemski fanatik, najlepse mi je kad ljudi mirisu na omeksivace ili bebi sapun. :D
Link to comment
dg_one_men.jpgnije moj ali mi se mnogo svidja, te planiram da uskoro bude moj. :)
uf, pravi D&G parfem za švalere.provjeri da ti ga nema u ekipi još 4 prijatelja (ako te to smeta), ovo je bilo prošle godine must haveat valkyrie: a yves rocherovi dućani mirišu kao veliki slasni bombon, jel da? :unsure: Edited by Nicol
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...