Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

je li mali, a ciji si ti?mislim, mogla je bar pravopisu da te poduci.
pa kako da me poduci kad koristi chanel 5 :)hebalo me jednacenje suglasnika po zvucnosti. sramim se. :blush:
Link to comment
madam glecer je odvratna.ne bi se ni priblizila parfemu koji ona reklamira.
Meni je totalno nebitno ko reklamira parfem. Moze da bude u pitanju najogavnija osoba na planeti ako je parfem lep uzecu ga. Sigurno necu uzimati neki smrad zato sto ga reklamira neko koga volim kao glumca/glumicu/pevacicu. :mellow: Omiljeni D&G The one, a smradan da smradniji ne moze biti ---->Dior Dolce vita :yucky: Edited by nale
Link to comment
chloe.jpgMnogo dobro mirise, moracu da ga kupim. Vec treci dan se polivam testerom u parfimeriji, postajem sumnjiva.
cekaj, jel postoji 1 i samo 1 chloe? prije par mjeseci sam krenula u potragu za njim, ostao mi je u lijepom sjecanju od prije 10-ak godina, ali, prevarilo me ili pamcenje ili nos. nije mi se svidio, previse je cvjetan i tetkast. zbunjena sam....bvlgari omnia je super kao ogledalce za u torbu. za drugo, ima i boljih. Edited by morgana
Link to comment

ne bih da zlosutim, ali probaj sa nekim muskarcem da ga "proveris". ja ga imam i meni se svidja, a bas nijednom muskarcu iz mog okruzenja se ne svidja /sinu, prijatelju, kumu, kolegi sa posla...../ moj prijatelj kaze da ga podseca na onu penu za kupanje, koju su pakovali sa plasticnom ruzom...i istina je, ima tu notu bugarse ruze koja se "mojim" muskarcima bas nikakako ne svidja i veoma je jak /i bas, bas dugo "traje"/. mada, mozda ce tebi bolje pristajati, i to je moguce.....Sad sam presla na L'Instant - Guerlaina, mada i njega samo podnose - sto mi je doduse sasvim dovoljno, jer meni se bas, bas svidja.edit: moj savet je upucen apotekarici, a komentar morgane se slaze sa primedbama koje sam navela..i oni kazu da je "tetkast"...i da postojao je i neki "drugi" chloe, ali koliko se secam, taj je vise licio na trezor i dune i te neke, tada moderne note parfema...

Edited by nezvanova
Link to comment
Mnogo dobro mirise, moracu da ga kupim. Vec treci dan se polivam testerom u parfimeriji, postajem sumnjiva.
njuskala i njega juce, ali za mene bio preozbiljan (:
Link to comment

Hm, ne znam za Chloe - da li je one and only ili je ovaj sto sam ja mirisala neki novitet. Mozda je i nova verzija tog klasicnog Chloe? Uglavnom, slozicu se da u startu mirise malo tetkasto. Zato ga i nisam odmah kupila, inace sam brza na obaracu. Ali, kad sam ga naprskala, tako se lepo razvio tokom popodneva da sam sve vreme njuskala samu sebe. Isto se ponovilo i sutradan, kad sam ponovo naprskala tester. Nisam ga jos kupila zbog fijaska sa "Juliette has a gun" koji mi se dopao po slicnom scenariju a sad mi je odvratan. Pa cekam da se ogrebem za tester u parfimeriji da mogu da ga nosim ceo dan i onda cu da odlucim. E da, stalno sam zaobilazila Moschino Cheap and Chic, tek ono super parfem. Gotivan je i Hippy Fizz by Moschino. PS. Inace sam se vratila mom omiljenom Angel Innocent, posto sam iscedila poslednju kapljicu Un Jardin Sur Le Neil (makar do prvog odlaska u inostranstvo, a onda cu lepo da kupim dve flasice)

Link to comment
cekaj, jel postoji 1 i samo 1 chloe? prije par mjeseci sam krenula u potragu za njim, ostao mi je u lijepom sjecanju od prije 10-ak godina, ali, prevarilo me ili pamcenje ili nos. nije mi se svidio, previse je cvjetan i tetkast. zbunjena sam.
Mora da postoji taj i jedini Chloe.Ja ga se secam kao jako i neprijatno "opojnog"mirisa,bezala sam ko djavo do krsta od takvih mirisa.Nikako nije bio "cvijetan"Bapski je bio( za tadasnji moj ukus, al to bilo poodavno).Ne verujem da je danas drugachiji.Mozda ga pomirishem ponovo.Mozda mi se danas i svidja.Cudno je to kako semiris i ukus za parfeme menja. Valjda sve zavisi od neke situacije i raspolozenja.
Link to comment

Dobio za NG...Svašta sam do sada probao od rane adolescencije pa do dana današnjeg, ali se ne sećam da mi je neki "parfem" ovako fino pasovao...0603570ek1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...