Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
posle vise godina sam se izdasno snabdela proverenim lekom za kenjakva stanja koji cini da se osecam k`o spejs satl
meni se dopada i "5 Avenue" verzija "After Five", ima malo laksu mirisnu notu, dobar je za ceo dan.Mleko za telo "After Five" je :wub: .edit:5thavenueafterfivers5.jpg Edited by mei
Link to comment
dobar je.
jeste, klasika, za sva vremena, zato je i opstao :)
meni se dopada i "5 Avenue" verzija "After Five", ima malo laksu mirisnu notu, dobar je za ceo dan.
nisam taj probala, ali krenucu da njuskam za njim odmah od nedelje, hvala na informaciji :)
Link to comment
meni se dopada i "5 Avenue" verzija "After Five", ima malo laksu mirisnu notu, dobar je za ceo dan.
pazljivo iznjusila. ne svidza mi se, sladunjav je. to, naravno, ne znaci da ce mi pare ostati u novcaniku, vec da cu investirati u jos jedan `5th avenue` :s_w:
Link to comment
jek probao itko?prilično je diskretan, ali postojan, pravi djevojački :D . miriše osvježavajuće (valjda bršljan), iako ima malo i slatkoga (kažu vanilija, ja je ne bih pripoznala iz prve). preporučam.
ja. i jako ga volim, u svim varijantama, tako da i od mene jos jedna preporuka. i znam da ga meri p. ne voli :(
Link to comment
pazljivo iznjusila. ne svidza mi se, sladunjav je. to, naravno, ne znaci da ce mi pare ostati u novcaniku, vec da cu investirati u jos jedan `5th avenue` :s_w:
dva komada, to je pravi ljubitelj ;-).ni meni se generalno ne svidjaju sladunjavi parfemi, ali "after five" mi se dopao, valjda ga moj njuh registruje drugacije.
Link to comment
dva komada, to je pravi ljubitelj ;-).
dva su vec tu, znaci-treca sreca :D mada, moram da priznam da dvojim dal da pazarim muski `eternity`... od njega mi spontano & automatski spadaju gace. jes da je muski ali sta fali....uf...
Link to comment

Vi, devojko, ako ne radite vec u nekoj marketing agenciji, mogu samo da obavestim sve doticne agencije da ne znaju kakav talenat propustaju da zaposle i adekvatno nagrade. ovim si prodala bar deset komada, od cega, posteno priznajem, meni jedan (EDT 200ml 75?)

Link to comment

ja kad uđem u neku parfimeriju redovno izgubim čulo mirisa. ko mi je kriv kad me selebritis na reklamama ne opredeljuju koji bih parfem pazario.ima li kakvih saveta po pitanju novoizašlih muških parfema?neki "afrodizijački", ako može. :naughty:

Link to comment
ja kad uđem u neku parfimeriju redovno izgubim čulo mirisa.
kazu da zrnca pecene kafe pomazu. omirises parfem, zatim zrna kafe pa krenes na sledeci.ovde po parfimerijama nude espresso zrna, mada meni nije pomoglo, posle testiranja 2-3 parfema sam out.
Link to comment
ja kad uđem u neku parfimeriju redovno izgubim čulo mirisa. ko mi je kriv kad me selebritis na reklamama ne opredeljuju koji bih parfem pazario.ima li kakvih saveta po pitanju novoizašlih muških parfema?neki "afrodizijački", ako može. :naughty:
Ja ako pomirišem više od 3, izlazim iz parfumerije poslovično zamagljenog vida i s blagom tahikardijom. što se tiče muških parfema, samo ću reć - Hugo Boss Soul. :heart: Search no more.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...