Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Potpuno sam sluđena, jesu li Ange ou Demon i Ange ou Etrange ISTI parfem i ako jesu zašto se prodaje pod dva različita imena??Ima nekih komentara na netu da je verzija sa ''Etrange'' namenjena konzervativnijim područjima čija verska osećanja vređa reč Demon.. Inače mi se svideo parfem pa se interesujem.

Link to comment
Potpuno sam sluđena, jesu li Ange ou Demon i Ange ou Etrange ISTI parfem i ako jesu zašto se prodaje pod dva različita imena??Ima nekih komentara na netu da je verzija sa ''Etrange'' namenjena konzervativnijim područjima čija verska osećanja vređa reč Demon.. Inače mi se svideo parfem pa se interesujem.
Mislim da je (isti), samo je ta Estrange edicija na tržište plasirana u manjim količinama, koliko mi se čini. + koliko vidim, postoje 2 verzije Ange ou Demon (light i nekakva perfume extract), a Estrange nije među njima.Inače, provalila sam da mi na duže staze jedino odgovaraju L'occitane parfemi. :mellow:
Link to comment

ne znam to, te marke i to..znam samo da kad me neki miris pronađe, da me odma baci u vremensku dimenziju.Pre neki dan, odnekud..niodkud..osetim miris-sliku : ja u novom Fići (nemam još 4 godine). Nova sedišta, komandna tabla, volan..sve miriše na novo.Taj sam miris potpuno zaboravio, ali eto nađe me iz čista mira.Inače, s vremena na vreme osetim jedan ženski miris od kojeg mi poludi i nos i glava. Mnogo mi prija. Ali ne znam koji je.Neka žena prođe, i dok se okrenem..nema je.Letos sam sedeo pored jedne žene u autobusu koja ga je imala i, toliko sam okretao glavu ka njoj i krišom snifao, da je postalo rizično da me konačno klepi nečim po glavi..Ne pitah je kako se (konačno) zove taj miris..tako da mi opet uteče..Nekad sam voleo crni Trussardi..ima malo mandarine i oraha i šta ti ja znam..

Link to comment
Inače, s vremena na vreme osetim jedan ženski miris od kojeg mi poludi i nos i glava. Mnogo mi prija. Ali ne znam koji je.Neka žena prođe, i dok se okrenem..nema je.Letos sam sedeo pored jedne žene u autobusu koja ga je imala i, toliko sam okretao glavu ka njoj i krišom snifao, da je postalo rizično da me konačno klepi nečim po glavi..Ne pitah je kako se (konačno) zove taj miris..tako da mi opet uteče..
ponjusi negde stari dobri nd.96.jpgmeni on izaziva otprilike iste emocije, cak i kada su losije noge u pitanju. :D Edited by voja i
Link to comment

To Karen Mulder? Krasna žemska.Da, smrdljivac, kao i većina "klasika" (bar meni). Chanelova petica i YSL Opium su sotone u bočici, if u ask me. Trussardijev Skin također ubojit. Valjda mi stvarno ne prijaju teški mirisi.Uh, edit: Kenzov Jungle - :ph34r:

Edited by Eidyia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...