Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

beauty_65.jpgNovo, stiglo danas (hvala Musky <- preporučujem čoveka za saradnju, videti par postova iznad o čemu pričam)Parfem je kolač u bočici, miriše na cimet, vanilu i svašta nešto slatko, baš rekoh Kingmakerki kako mi je danas došlo da iz'edem sopstvene zglobove kad sam naprskala ovaj cinnamon-muffin na njih.:heart:
Link to comment

Vec dva meseca mu lupam ceznju... :wub: I jos uvek mi je tek prva rezerva*. nd.3552.jpgA u njemu ljubicice bajne i neke opojne tvari. I tako je drugaciji od svih drugih. Totalno ohne zucker, ni na voce, ni na hrane, vanile i ostale kuhinjske asocijacije.*Nikome se ne svidja osim meni, sto ipak stoji na putu nasoj ljubavi i mojem potrosastvu. Hoce li pobediti glas srca ili ziherasluka?(Sto mi se svidja ovaj germanoturcizam, da se ne gnusam TM-a, sad bih ga turila).

Link to comment

Loša ti je pretpostavka, vidi se da si ti tradicionalna.damn it, zaboravih što sam došla:dobila sam uz ovaj Guči uzorke novog Valentinovog Eau de ParfumNM-20ML_mt.jpgPropast kako je dobar.. :cry:

Edited by Valkyrie
Link to comment

Eee, dok ti dostigneš nivo neophodan i dostojan prave srpske supruge, domaćice i majke, uveliko će nešto drugo biti u modi tako da - don't bother :)U stvari, ako takve dobijaju poklone na svaki veći blagdan - sign me up, too!

Link to comment

nakon par godina apstinencije......za par dana, ponovo dolazim u posed ovog ultimativnog muškog parfema.jasmin...mošus...sandalovina....bergamot.....korijander....vanila...aldehidi.....jako smela kombinacija daje mu neverovatnu višeslojnost, koja opet, kada ga nosite inicira dinamiku i tera na akciju....pokret.satima se drvene, mošusne i cvetne note preskaču, nakon odlaska aldehida....parfem za svako doba godine....za svaku priliku....

Link to comment
  • 3 weeks later...

ja samo da sa vama, forumskim drugarima, podelim svoje APSOLUTNO odusevljenje ovim - 86347.jpg . vec sad znam na sta ce mi otici deo sledece plate. 2cgf29u.gif

Link to comment
Najgora sam. Kad ne mozes da se odlucis, idi na ziher, sigurno ces se zajepsti.Elem, izbor pao na...indgift4297-b.jpg...Dobar je, super je... Lep, najbolji... Al' za Wood-om srce tuzi (iako mu je ruzna flasica).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...