Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

bvlgari koristim godinamasada imam tri, koja vrtim u krug, prema prilici i raspoloženjuwhite tea - otmen,elegantangreen tea - svež, ali mora da se dobro naflitaš da bi se uopšte osetiored tea - težak, slatkast, neobičan, trenutno omiljeni

Link to comment
  • 3 weeks later...

Body shop, sve njihovo bih probala, mmm. :wub:White mask obožavam, mada meni ne stoji dobro kao nekima :( , al zato imam neku verziju Cassis rose (ružin miris, al nije onaj tipičan cvetni, te ne volim). i nije parfem, već eau de toilette <_< post-1652-1216475370.jpgnešto ozbiljnije. jednom imala ovaj, poklonio mi bivši momak :blush: Givenchy, Very irresistible -_- post-1652-1216475404.jpg

Edited by batticuore
Link to comment
Body shop, sve njihovo bih probala, mmm. :wub:White mask obožavam, mada meni ne stoji dobro kao nekima :( , al zato imam neku verziju Cassis rose (ružin miris, al nije onaj tipičan cvetni, te ne volim). i nije parfem, već eau de toilette <_<
Prijatelj Body shopa je i moj prijatelj!Imam od White Musk skoro sve i fantastično je.Nedavno sam kupila neki nov parfem, Water Lilly i fenomenalan je, obavezno probaj ako budeš našla. (mada nema B. S. u Srbiji angry.gif )Inače, Un Jardin je najbolja stvar za ovakvo vreme, tako svež i prelep parfem ^_^imam, imam
Link to comment
Imam od White Musk skoro sve i fantastično je.
:P ja jedva dodjoh do 1 male bočice eau de toilette <_< . Hej, ne znam taj Un Jardin što imaš, imaš :D
Link to comment

Sta da vam kazem, prosle nedelje sam naletela na rasprodaju u Body Shopu ^_^ (ne znam kakve su cene u ostalim zemljama, ali u Italiji su na primer scrubovi, koje obozavam, sa 15 snizeni na 10 evra, svi body butters (veliko pakovanje) takodje na 10, isto vazi i za lotions i milks, a parfemi: pakovanja od 30 ml - 8 evra za staru kolekciju i 12 evra za novu, pakovanja od 50 ml - 5! evra (magnolija i neka bela ruza, rasprodalo mi se ispred nosa), pakovanja od 15 ml, 4 kombinacije mirisa - 12 evra... mislim da je najskuplja toaletna vodica bila 15 evra, i to u delu za muskarce. Sad mi je zao sto nisam nista kupila, kad sam naletela na body shop vec sam debelo vozila na rezervi, pa sam bila neodlucna medj onim silnim aromama... i tako ne donesoh ni jedan... :( )

Link to comment
  • 2 weeks later...

jek probao itko?o.681.jpgprilično je diskretan, ali postojan, pravi djevojački :D . miriše osvježavajuće (valjda bršljan), iako ima malo i slatkoga (kažu vanilija, ja je ne bih pripoznala iz prve). preporučam.

Link to comment

Ja sam pre mesec dana potrosila Lolitu (moja bocica je, doduse bila zeleno - narandzasta, isto oblika jabuke sa ovim nestabilnim rasprskivacem na drsci) i taman da je prezalim, tek namirisem na jednoj koleginici. I sad se spremam ponovo da je pazarim. Mada, nekim mojim drugaricama je miris bio grozan i molile su me da ne stavljam kad izlazimo (slicno mi se desavalo i sa CK Obsession). Ruku na srce, malo je neobican, ali meni se bas svideo.Inace jurim Diorov Escale a Portofino, koji se pojavio u reklamama u domacim casopisima ali ga nema u parfimerijama.PS. Ako neko zna nekog dobrog 'parfemdziju' (oni sto idu po firmama i daju na rate) zamolila bih za kontakt, posto se cuveni Gorance povukao iz biznisa :(

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...