Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

cekaj, jel postojao i it parfem, mala valjkasta bocica sa crvenim cepom? revlon?edit: ipak ne, revlonov je bio charlie

Edited by morgana
Link to comment

Ne znam da li je bio i parfem IT, ovaj o kojem pricam je bio pljosnato-duguljasto-zaobljen i suzavao se pri vrhu. :unsure: Mozda se zvao i Charlie, "lici mi", ali je bio u crvenoj bocici.

Link to comment

A ko bi ovo kupio? :rolleyes:

http://www.metro.co.uk/news/article.html?i...p;in_page_id=34Want a scent with a distinct fragrance that no one else has? Well, blood, sweat, saliva and a dollop of sperm is just the thing for the stinking rich, if a perfume on sale at Harvey Nichols is anything to go by.The perfume, S?cr?tions Magnifiques, contains the smell of all those things and still sells for ?76 a pop.
Link to comment

parfem stavljam samo kad idem kod doktora...ustvari to nije parfem nego stick za ispod miske...ne znam koje je marke posto sam skinuo nalepnicu...i evo traje mi skoro dve godine...super investicija

Link to comment
  • 2 weeks later...

moja 4 omiljena:1)Burberry Summer Time2)Carolina Herrera parfemčić za kosu3)neki u ljubičastoj boci od Avona,ne znam da li ga još proizvode,jaaako lepo miriše4)neki slovenački,mislim da se zove "Stella"

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pako Rabanov BlackXS za žene. Dobila ga za rođendan i još ga se nisam zasitila. Kad ga staviš osetiš jednu nijansu koja posle sat vremena oslabi, a iza nje dođe naredna podjednako interesantna.

Link to comment
  • 2 weeks later...

upravo dovršila akciju kupovanja mita u obliku muškog parfema. u 7 dana sam premirisala jedno 3 skladišta pa preporučam:1- boss pure, novi parfem, u sivoj kutiji bossovskog dizajna, lagan, osvježavajuć, ali miris se pojačava kroz par sati, pravi litnji favorit (to će dbit podmićeni)2- d&g one, u okrugloj boci sa smeđim čepom, večernji, švalerski, malo intenzivniji, al odličan3- zeleni bulgari (zaboravila sa kako se zove), po vokaciji negdi između ova dva

Link to comment

moja top lista:zimi:Chanel - Coco Mademoiselleleto: Jil Sander - sensation, Purednevni: Lacoste - pour femme ( bež kutija ); dolazi u obzir i J.Lo - Love at first glowvečernji...sledim to kako se osećam pa izaberem neki od već gore pomenutih...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nedavno sam, na putovanju, izgubila sat vremena testirajuci razne mirišljave vodice i na kraju se odlučila za ovaj.Protekle su godine od kad ga nisam imala. Kad god sam ga tražila kod nas, dobijala sam odgovor da ženski više nije moguće naći, da prave samo muški.Dobro je, ispostavilo se da su me lagali.post-495-1210354066.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
dlices_de_cartier_eau_fruite_croppe.jpgDelices de Cartier Eau Fruitee za nijansu sveziji od Delices de Cartier na koji sam mirisala u periodu kad mi je zivot bio skoro savrsenjuce ga kupila i sad me prustov efekat radi i radi i radi.. Edited by MayDay
Link to comment

cemer. :( vise ne prave Ralph Lauren - Blue, jedini koji mi je odgovarao pored L'eau d'Issey.sirota prodavacica je pokusala da mi uvali Turquoise instead - odbila i da pomirisem.kuj je rabio Blue a zna neki slican, molim oma da obznani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...