Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

propustio sam dozivljaj oko novih tablica pa me zanima da li se iza brojki i slova krije neka logicka sifra tipa BG-0032-PS beograd - trijesdrugi sa inicjalima PS - pera savic ili je sve po slucajnom principu. mislio sam da je ovo prvo a onda videh nekoliko nemogucih kombinacija sa recimo XY ili ĆČ na kraju pa mi vise nista nije jasno.

Edited by gazza1
Link to comment
valjda kako te usere
U NS idu redom po abecedi(doduše ne znam gde su X i Y u toj abecedi, ali ajde) za slova iza, a brojevi su za sada oganičeni na 1-20, koliko sam skontao... Ja sam dobio 015-BJ, jer sam uzimao početkom Januara, pa je bilo slovo B... Vidim kolega, koji je uzimao 2 dana kasnije dobio je DČ slova, tako da bi to trebala da je neka logika...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Videh juče IŠ i WĆ... Da imam para na bacanje dao bih onih 800 evra za tablicu sa pet brojeva/slova po izboru i tražio bih BG-ČĆŠĐŽ <_<

Link to comment

Jedno pitanje vezano za tablice...Uredno sam odradio i platio registraciju pre nedelju dana i danas sam dobio informaciju da tablice i saobracajnu necu dobiti jos 20 dana... Da li to znaci da ce mi kao datum izdavanja dozvole biti stavljen onaj datum kada dobijem istu ili sam poklonio drzavi 1/12 sume za registracijuI ono bitnije...ako me zaustave da vozim bez tablica i prave mi problem koliko godina se dobija za ubistvo policajca? :)

Link to comment
Jedno pitanje vezano za tablice...Uredno sam odradio i platio registraciju pre nedelju dana i danas sam dobio informaciju da tablice i saobracajnu necu dobiti jos 20 dana... Da li to znaci da ce mi kao datum izdavanja dozvole biti stavljen onaj datum kada dobijem istu ili sam poklonio drzavi 1/12 sume za registracijuI ono bitnije...ako me zaustave da vozim bez tablica i prave mi problem koliko godina se dobija za ubistvo policajca? :)
Nećeš dobiti tablice i saobraćajnu, ali ćeš dobiti registarsku nalepnicu, i potvrdu o izvršenoj registraciji, koja ti služi dok ne dobiješ tablice.
Link to comment
moracu da nekako izmajmunisem da dobijem đž
Баш комбинација коју сам пожелео... осим што немам кола :).
Link to comment

Ja sam se danas registrovao u Beloj Crkvi, i dobio slova SČ na kraju i broj na 00. Posle nisam mogao da platim parkiranje sa mobilnog, jer sistem u Vršcu ne prepoznaje srpska slova <_< (inače, genijalno za grad koji ima registarsku oznaku VŠ). Rekla mi parkiruša da cepam SC dok se boje ne rastope, iako ima čak 6 mogućih varijanti (S i Š ; C,Č i Ć), kaže oni sa Đ trebaju da kucaju D i slično :isuse: Kolega koji se registrovao u samom Vršcu (i dobio oznaku JĐ, drugi kolega dobio ĆW :isuse: ), kaže da panduri u Vršcu daju preko veze ili za pare tablice bez karakterističnih slova srpske i engleske abecede - daš im pare (ako nemaš vezu), staneš u red, i ako dođeš na red kod Ć ili W kažu ti da sačekaš pored da "provere uplate", tu tablicu uvale nekom drugom a tebi daju prvu sledeću.

Link to comment

У мом крају се исто запатио један на ЋГ :).Него, сутра ћу бити без струје до ручка, жицари нешто харају по крају, па ћу најзад имати изговор да се одлепим од тастатуре, и свратим да продужим возачку. Истекла је 2006, и хтео сам да је продужим још 2005 (кад сам био овде на летовању), ал' су рекли да не могу да продуже док не истекне, и да за гастосе нема проблема, кад дођу да дођу.Е, сад, мењао се закон, а и ја сам успео да саставим осам месеци по повратку а да ми није на ум пало да продужавам дозволу. Шта ми треба? Пробао сам да изгуглам, ал' сам нашао све неке смуљиверж одговоре, попут овог на Крстарици

Mozes da je 'produzis' kad pozelis. Nikakve sankcije te ne 'kace'. icon_wink.gif
Пошто ја не желим да је 'продужим', него да је баш продужим, не знам да ли ово има везе са мојим случајем <_<. Елем, имам од папира ту стару дозволу, важећу вирџинијску дозволу, и скоро нов стари пасош издат у Вашингтону, мало прешао. Треба слика ил' сликају они?Ако треба да полажем поново, не треба ништа.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...