Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na granici HR-SLO slovenacki carinici se u potpunosti drze te direktive. Nije ih ni bilo :lol: Prodjem pandura, pogleda mi licnu kartu i kaze vozi. Vidim ovaj ispred mene ni ne staje kod kucice sa carinikom. Ja krenem, ipak kao usporin, unutra nema nikog. Jebo zubaristiku, cenim da je doslo doba za droge prevozit.
redovna situacija. ja samo kažem: a slonu može i surla da viri iz gepeka niko se ne bi pomerio. nervira me što pitaju: jeste svi tu čije si mi pasoše dao? i jednom odgovorih: jok, imamo jednog crnca u gepeku krije se! na šta se pandur smorio ko prase u klanici što je morao da izađe iz kućice i dođe do kombija da proveri jesmo li svi tu.
Link to comment

Trebalo bi da bude godinu dana od donošenja pravilnika, koji je donesen negde u septembru. Valjda...U svakom slučaju, mislim da imaš lufta, barem do registracije svojih kola, ako nije kasnije od tih godinu dana.proverio. godinu dana od donošenja pravilnika, a to je 19.09.2010.

Edited by Garnirung
Link to comment

Prezadovoljna sam uspehom Novog Zakona!7 dana sam vozila svaki dan u Beogradu (prvi put u zivotu!) i svakog dana bila iznova obradovana kako se pristojno vozi.nije sad da su previse tolerantni mada kad ih lepo zamolis i zahvalis se puste te. parking servis mi digao auto fair and square (kao da sam parkirala na Slaviji, tako mi i treba...) ali su opet bili izuzetno prijatni i sistem da nadjes odmah na website-u gde su kola odneta je sjajan.placanje na kilogram nije bas ali ko me terao ...proveravali mi papire za kola i otvarali haubu par puta (na granicama..ali to je off topic a i normalno i korisno)

Link to comment
parking servis mi digao auto fair and square (kao da sam parkirala na Slaviji, tako mi i treba...) ali su opet bili izuzetno prijatni i sistem da nadjes odmah na website-u gde su kola odneta je sjajan.placanje na kilogram nije bas ali ko me terao ...
Koji si ti pozitivan lik, to skoro iritira.
Link to comment
Kako, bre, na kilogram? Nisam znao za tu džukačku foru :lol:
na kilogram :(ja 9900 i nesto, dodje tip odmah posle, on 2700 ili tako nestopitam - sto?kazu - na kilogram...kazna za policiju je svima ista 5000...
Link to comment
Pa kad si rešila da zapucaš u Srbiju privatnim oklopnim vozilom, a ne trotinetom ko ja (cenim da bih platio odnošenje 27 dinara).
:Dza tvoj ne bi ni dolazili paukom nego bi ga nosili na ruke ma htela i ja Ficom ali mama i muz poceli da se brinu (sama sam odvozila do Beograda) a i kuchici razmazeni :)
Link to comment

Realno, i nije gnom-friendly put, posebno kroz Nemačku gde moraš svaki čas u levu traku kojom tutnje kojekakve rakete ako nećeš ceo put u retrovizoru da gledaš ogromne VOLVO/SCANIA/MAN znakove.

Link to comment
Prezadovoljna sam uspehom Novog Zakona!7 dana sam vozila svaki dan u Beogradu (prvi put u zivotu!) i svakog dana bila iznova obradovana kako se pristojno vozi.nije sad da su previse tolerantni mada kad ih lepo zamolis i zahvalis se puste te.
Nema to veze sa novim zakonom, uvek je tako bilo.Samo na prvi pogled voznja u BG izgleda kao totalni haos, ali u stvari postoji neki red.I 95% vozaca umeju da budu vrlo tolerantni, osim ako bas zure ... :)Ovih preostalih 5% su ili pogubljeni antitalenti za voznju ili stoka napaljena.
Link to comment
Realno, i nije gnom-friendly put, posebno kroz Nemačku gde moraš svaki čas u levu traku kojom tutnje kojekakve rakete ako nećeš ceo put u retrovizoru da gledaš ogromne VOLVO/SCANIA/MAN znakove.
Ах, волво, први и једини хрватскосрпски камион. Испод сувозача пише ВОЛ, испод возача ВО.
Zanimljiva opservacija.
Један другар је сасвим пристојно и уљудно возио... док не уђе у Београд. Ту би му, већ негде у 29. новембра, прорадили рефлекси из студентских дана, и начисто би подивљао. Није радио ништа бахато или на нечију штету, него би одједном у секунди ухватио прилику да се некуд провуче.А онда сам једном то приметио и на себи, иако нисам београдски студент. Кад ми је била фрка, не да сам излетао са тротоара, преко трамвајских шина па налево круг, чим би се указало простора. Или бих уочио место за паркирање које иначе не бих приметио и пешке да сам ишао. Кад си у Риму, туд и мали Мујо.
Link to comment

Možda je već bilo... Ovde pa sa leve strane negde oko sredine strane kače dokument sa rasporedom radarskih patrola, kažu da su to samo neke lokacije, i da su tu navedene patrole koje će stajati na tom mestu duže od tri sata... Nisam proveravao da li dezinformišu ili ne, kad neko proveri neka javi ;) Direktan link do dokumenta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...