Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim budalastina je to ogranicavati period za zimske/letnje gume po datumima...nije zimska guma predvidjena samo za sneg...po gradovima ako se 10 dana godisnje vozi po snegu...bitna je temperatura...jbg montirao sam pre mesec dana zimske a ono opicilo sunce i 20+ stepeni je bilo a dosta kilometara sam prelazio tada i vise sam trosio gume...po tom vremenu komotno mogu da se teraju letnje...Cini se da je to dobar biznis sada imati vulkanizersku radnju ili prodavnicu guma...

Link to comment
  • 1 month later...

viđam po gradu nove tablice i ne mogu da ne primetim izvesnu fascinaciju slovom Đ u registarskim brojevima. devet od deset tabli je imalo u sebi ili slovo Đ ili Ć, a videh danas i kombinaciju sa oba!kako će se razlikovati BG-xyz-ĐĆ od BG-xyz-DC u inostranstvu?

Link to comment
danas sam video BG - *** - ĐXBas me interesuje koji je genije to izmislio, pa jos na postojecih 27 slova dodao i X, a pretpostavljam i Y, W i Q.
sta je to cudno ? koleginica ragistrovala 10 jan - BG tri broja - ĐWtako da ... meni to normalno... Edited by eye of the beholder
Link to comment
S obzirom na to da je barkod na pijuku zabijenom u krov Škode Fabije vidljiv i na fotografiji, možemo zaključiti da je nervozni vozač u momentu besa odjurio u prodavnicu alata i pazario isti.
:lolol:kao i
Ne smete dozvoliti da, u situaciji u kojoj ste vi oštećeni i bespomoćni, napravite krivično delo koje će vam zakomplikovati život. Uništavanje tuđe imovine je znatno veći prekršaj od nepropisnog parkiranja a nedostatak vremena i bezgranični bezobrazluk nekih učesnika u saobraćaju nisu vredni vaših nerava.
sigurno <_<zabraniti ikakva vozila, zabraniti pijuke ^_^
Link to comment

možda vam pomogne. da ne dangubite. iz PU savski venac šalju me u ljermontovu da tamo odradim registraciju. razlog: posedovanje 3. tablice. pretpostavljam da isto važi i za stanovnike svih sela oko beograda. <_<EDIT> otišao sam da regulišem pitanje treće tablice i dobijem nove (AK na kraju, poput peršuna iz ukrštenih reči)nov zakon kaže sledeće:- treća tablica kao takva više ne postoji pa se odjavljuje da bi se dobile nove za kola- sve prikolice bez obzira na namenu, veličinu i nosivost tretiraju se kao kamionske pa - podležu tehničkom pregledu i plaćanju raznih naknada svake godine i imaju tablicu različitu od vučnog vozila- tehnički pregled se obavlja na mestima specijalizovanim za preglede prikolica (parking servis kod kvantaške pijace, recimo)tako da neću sada da je tehnički pregledam i registrujem jer to treba da me košta oko 8000 za uplatnice (reče MUPovka). moraću da proučim pravilnik o postavljanju registracionih nalepnica kako ona ne bi bila sjebana kod prvog utovara šodera, šuta, kanistera ili krša.šta reći...... sem one stare srpske poslovice da sila boga ne moli.

Edited by djordje geprat
Link to comment
možda vam pomogne. da ne dangubite. iz PU savski venac šalju me u ljermontovu da tamo odradim registraciju. razlog: posedovanje 3. tablice. pretpostavljam da isto važi i za stanovnike svih sela oko beograda. <_<EDIT> otišao sam da regulišem pitanje treće tablice i dobijem nove (AK na kraju, poput peršuna iz ukrštenih reči)nov zakon kaže sledeće:- treća tablica kao takva više ne postoji pa se odjavljuje da bi se dobile nove za kola- sve prikolice bez obzira na namenu, veličinu i nosivost tretiraju se kao kamionske pa - podležu tehničkom pregledu i plaćanju raznih naknada svake godine i imaju tablicu različitu od vučnog vozila- tehnički pregled se obavlja na mestima specijalizovanim za preglede prikolica (parking servis kod kvantaške pijace, recimo)t
Ta kategorizacija prikolica po nosivosti je uskladjivanje sa EU direktivama. Doduse, posve nova saobracajna, vlasnicka knjizica ako je ima sad ( a bice vjer. i u Srbiji) je deranje naroda. Npr, te stvari su ostavljene resornim ministarstvima da odluce kako ce to funkcionisati. Npr u SLoveniji je to uskladjivanje izvrseno sa tim da se tehnicki pregled prikolice (lake) radi jednom u 2 godine i dalje ide na trecu tablicu koja je upisana u saobracajnu. Edited by beeva
Link to comment

Vozio sam 29im i nekako uspeh da uletim u žutu traku tačno ispred kamere. Da li će mi činjenica da je danas nedelja uštedeti neki novac? vidim da je traka rezervisana za špic, pa mi ima neke logike da pravilo ne važi vikendom.

Link to comment
Vozio sam 29im i nekako uspeh da uletim u žutu traku tačno ispred kamere. Da li će mi činjenica da je danas nedelja uštedeti neki novac? vidim da je traka rezervisana za špic, pa mi ima neke logike da pravilo ne važi vikendom.
u koliko sati je to bilo? :) koliko znam, tamo i u vojislava ilica, zuta traka je vremenski ogranicena, ako se dobro secam na termine 7-9 i 14-18 sati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...