Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

vau kako je Illinois finiširao protiv Indiane :Hail:Послато са GT-S5830 користећи Тапаток 2
A Zeller neverue... Jeste da SEC nije neki pokazatelj ove godine (pogotovo Arkansas :D), ali moj tip za titulu su Gatorsi.
Link to comment
A Zeller neverue...
priceless slow motion :Dposle pogledao Washington - UCLA. loš basket naporan za gledanje mada je tekma takođe rešena uz zvuk sirene. čudan stil igre ima Shabazz Muhammad.
Link to comment

Uzas od kosarke sinoc u La-u. Bill Walton nije pokusavao da sakrije da je zgadjen utakmicom, ligom, poslom koji obavlja Ben Howland.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Kakva ludnica na sve strane sinoc. Opet je za pocetak bilo all about the U, pa je Brust resio da sa pola otera Michigan u OT i onda su UND i L'ville za svaki slucaj odigrali pet da bi bili u centru paznje :D

Wolverines ili Hoosiers?a uzima Syracuse, naravno :P
A ti se bolje pomoli da vam puste Southerlanda da igra, ovako ste na 7 igraca :D Edited by Teixeira
Link to comment
... UND i L'ville za svaki slucaj odigrali pet da bi bili u centru paznje :D
Naravno, bas su meni zapali da ih odradim za Synergy. Idioti iz Louisvilla imali +8 na oko 45 sekundi do kraja da bi onda ludak Grant zabio 12 poena (3 trojke i 2+1). On je valjda sin Harveya Granta ako se ne varam?c
Link to comment
Naravno, bas su meni zapali da ih odradim za Synergy. Idioti iz Louisvilla imali +8 na oko 45 sekundi do kraja da bi onda ludak Grant zabio 12 poena (3 trojke i 2+1). On je valjda sin Harveya Granta ako se ne varam?c
Jeste, jedan od trojice. Mladji (Jerami) je FR na Syracuseu, Jerian je na UND, a Jerai je u Italiji, zavrsio je Clemson...A to si morao da radis live? :D Edited by Teixeira
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...