Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Indijana odlicno drzi Burka, bilo je na njemu i Oladipoa i Ejbela za kratko.Micigen mi se svidja i svidja ( spremam se odreci Indijane :huh: ), zna svako sta je ciji zadatak, jedino me fascinira kamenje Hardaveja " nece valjda opet sutirati" podmlatka.Zeler proigrao zadnja tri minuta.Nemam pojma koji je qrac Votfordu " nesto sam pasivan ovih dana" Kristijanu.Oladipo je moje dete, ali precerase za sve pare za mesto u prvih deset pikova.Milina mi je vidjati Micigen tranziciju.Kada se sjure ka kosu, ko da ih je 15 na parketu tada.

Link to comment

Luzerski su ovo odradili. +5 i bacanje na manje od minut, da bi primili tri puta po dva, uz dva puta promašeno 1 za 1, da bi na kraju dva puta lopta im ispala iz obruča za pobedu.

Link to comment
Luzerski su ovo odradili. +5 i bacanje na manje od minut, da bi primili tri puta po dva, uz dva puta promašeno 1 za 1, da bi na kraju dva puta lopta im ispala iz obruča za pobedu.
Somovi.Kada vec ne znaju kome dati loptu, sto je daju Hardaveju?!On 'mesto da cini jedino sto ( dobro ) ume, da penetrira jako i do samoga kraja, on sutira ( trojke) (iz driblinga).Babo mu je isto bio kriminalan, nabio si onu kapu " ja sam radio, ja nesam nista radio...".
Link to comment
NCAA March Madness Live® will provide college basketball fans with unparalleled multi-screen digital access to the 2013 NCAA® Division I Men's Basketball Championship. Produced by Turner Sports, NCAA March Madness Live® will offer free streaming across all devices to pay TV subscribers throughout the tournament and is designed to be either a primary or companion viewing experience available to fans across a collection of screens including online, mobile and tablet. NCAA March Madness Live® will feature social and interactive components to provide portable access to the tournament and - in partnership between the NCAA, Turner Sports and CBS Sports
Link to comment

Niti su najbolji niti najlepsi, ali su mi svejedno susreti Ohajo S. - Micigen S. sinonim za koledz basket.U prethodnom vidjanju, Kraft 22 poena ( mada, sve bili ulazi), danas se podredio kolektivu.Ros stigao da sa klupe ubaci osam poena, za tri 2/3, dok prema Disonu Tomasu nikako da se kranje odredim.Ne svidja mi se, ali nesto u vezi njega i nastupa mu vazda kontrira tom nesvidjanju mi, premda trenutno opasno preceruje testirajuci si levicu za tri.Niks ubacio 10, ali igra sve vreme.Izo nije normalan, 'oce da mu krepa decko, ipak je on gojan.Epling dve trojke vezano za otvaranje meca, a Pejn kao Kraft.Heris 0/5 iz igre, bez poena.Vidim da je Viskonsin poplasio i Indijanu.Taki je Bo Rajan.Nije lep, al' je zato uporan, a drevna je istina...

Link to comment

Kraft je mama. :Hail: Moja je zamisao da on igra za Pejserse.Pejn koji se vere o sopstveni obruc.Trejsi Volfson. :wub:No, ako je sou, onda mora biti Las Vegas.http://www.youtube.com/watch?v=7P32piIBDlM Moli Parker. :evil: Benet bljuje vatru ( a, gde su ti ledja?!), Grinvud siba trojke u nizu ( trener ga potom salje na klupu?!), a fino mi ( makar fizika) deluje i preostali Ozi Kameron Berstou.Nadasve, kakvih je sve pokusaja za tri vidjeno, nevera.

Link to comment

Kada gledas basketa da ga pika Viskonsin, pomislis da je pravilo da se igra dok oni ne pobede, a posto igraju sporo i neefikasno, poplasis se da samom mecu, zapravo, ni nema kraja.Za razliku od juce, nije pokazalo Salindzera na tribinama i nije Kraft izdivljao u nastavku, s tim sto je svejedno OS dobio.Tompson i Ros.Dison Tomas 17 poena iz 19 lopti.

Link to comment

Zavisi šta voliš, da li je fokus na budućim NBA igračima ili na sam NCAA.Definitivno treba ispratiti Miami (FL), imaju dobro uklopljenim tim gde odlični sophmore PG Larkin vodi tim seniora. Osvojili su ACC i ligaški i u kup sistemu.

Link to comment
@Kosi55 If you're outside the US, you will not be able to watch any of the games from any network on the apps.neka ga duvaju. nadam se da arena nece izneveriti.
Link to comment
@Kosi55 If you're outside the US, you will not be able to watch any of the games from any network on the apps.neka ga duvaju. nadam se da arena nece izneveriti.
Možeš da instaliraš onaj expat shield da ti da USA IP. Tako sam ja gledao olimpijadu na BBC HD.edit: popravio link. Edited by teacher
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...