Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Stvarno lice :DNije mi to palo na pamet. Izvinjavam se.
Opusteno, jedared sam za Terensa Dzounsa izrekao da je Popovski Turanjanin, a njih dvojica bas i ne lice. :DKao sto je opstepoznato, Terens je jedan mamojebac svoje vrste, ali hejt prema Kentakiju i Kalipariju od svega je jaci.
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=MgWJGiJJAwkhttp://www.youtube.com/watch?v=jWsVhAkbzssa evo i sta Dickie V kaze: "You know who he reminds me of? MJ babyyy! I know I'm gonna catch a lot of flack on twitter, but let me make it clear, I'm NOT saying he's anywhere near as good as MJ, he just REMINDS me of MJ in his playing style babieeeeeee!" Edited by Sundance Kid
Link to comment
A man among boys :) Sta ocekujes od njega, solidna Evropa ili gubljenje vremena u NBA?
Cenim da ce ga neko pokupiti u drugoj rundi, a onda ako mu se poklope zvezde, dobije prostor, upadne upravi tim, ostane zdrav, unapredi igru (pre svega range u sutu), mozda i prevazidje nedostatak santimetara i klimava kolena i dobaci do karijere nekog Carla Landryja :DIpak, solidna evropska karijera je verovarnija opcija.
Link to comment

Odlican prvi deo Micigen - Micigen S.Iz nekoga razloga, zute se patike igraca Micigena i svi na tribinama su u zutom.Stauskas stradao ubrzo po otvaranju meca i nije se vratio, ima neki flaster iznad levog oka.Burk je razbijac na otvorenom polju.Pejn dva kucanja i dve trojke.Niks 0/4 iz igre, ali 4/4 penali.Obojica bez ledja.Trajs sibnuo dve trice.Heris onako.Duplo vise skokova i izgubljenih ima MS.

Link to comment

Suci da jedu gomna za pokusaj vracanja MS, na -10 i pet min. do kraja.Ko zna ko su Oci ovih Sinova iz Micigena.Burk je sam sebe rodio. :Hail:Sledeci vikend Indijana.Kostelo. :lol::isuse: Da jebe oca, necu moci spavati zbog njegove carolije.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...