Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

pored naravno najglupljeg kosarkaskog terena ikad.
Aj aj aj... meni je Oregon vrhunski vođena ekipa.Pod tim mislim da igraju btw. nešto što se zove košarka i da imaju glavu i rep... naspram svega što se može vidjeti u collegeu a većina toga se i ne može svesti pod zajednički nazivnik nečeg što se zove košarka.
Link to comment

Nakon tri i po godine i 55 vezanih pobeda, Kentaki poduvao kodkuce.Povalio ih Bejlor. :thumbup: Video drugo poluvreme.Sutirali ( Kentaki) 50% sa penala, Kalipari sizio na Gudvina u odbrani ( svih pet penala u nastavku) posto ga je jebavao Pjer Dzekson.Noel je cirkuska zajebancija.I Ostin i Dzeferson su zanimljivi.Heslip neprimetan.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
Nakon tri i po godine i 55 vezanih pobeda, Kentaki poduvao kodkuce.Povalio ih Bejlor. :thumbup: Video drugo poluvreme.Sutirali ( Kentaki) 50% sa penala, Kalipari sizio na Gudvina u odbrani ( svih pet penala u nastavku) posto ga je jebavao Pjer Dzekson.Noel je cirkuska zajebancija.I Ostin i Dzeferson su zanimljivi.Heslip neprimetan.
dobro, nije igrao ni trenirao poslednjih 10 dana heslip, operisao slepo crevo.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sveindijanski derbi.A.Smit je uzas.Zeler uduvan.Dve ludjacke trojke Klarka ( iz tri ludjacka pokusaja).Votford nista.Mala 11 ruki Ferel bas lepo odigrao prvo.Oladipoa volim ko najrodjenijeg i zato me i nervira sto toliko lici na Milenka.Sve, a, opet, gde je sut?Remi Ejbel isto zanimljiv i, reklo bi se, isti problem kao u Oladipoa.Zasluzeno.Posto mene, zapravo, Indijana interesuje, zaboravio napomenuti Ruzvelta Dzounsa.Citav mec igrao u korist Batlera ( 14p, 12s, 7a i 5f za 29 min.).Batler ostao na dva minuta do kraja i bez Dzounsa i bez Smita ( visina, skok) i, uprkos svemu, Indijana uspela izgubiti.Zaboravih reci.Rotni Klark je komad budale. :Hail:

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Pobeda uz Doris! :wub:Poslednjih sest minuta ko vecnost ( i Templ tupavi koji ide na kradju vremena, a prilika je za penale zbog bonusa).Karter Vilijams razbio sa penala.Sudije vracale u drugom.Kroz uru i pol Ohajo Stejt - Kanzas.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ljudi, gde pratite vesti, igrace, timove itd o ncaa?
Gledas utakmice subotom ( zbog normalnih termina) i to ti je to. :DNeki minimum: http://espn.go.com/mens-college-basketball/teams Za konkretnije, posecujes stranice koledza koji te interesuju.Raspored, satnica i sta je ciji trenutni skor: http://www.ncaa.com/scoreboards/basketball-men/d1/2013/01/12Nagadjanja za draft naleto: http://nbadraft.net/2013mock_draftAko imas Arene, gledas prenose i/ili snimke, jer em su ono sto kroz prenose daju dobre ekipe, em komentatori znaju svoj posao.Danas imas Djuk - UNC, u sest.Ako imas ESPN, ti si srecan covek ( mada, meni vise pase da slusam domace komentatore, naravno, pod uslovom da valjaju, a sa Arene su skroz profi).Ja zrtvujem ovu subotu ( kao i prethodnu) zbog NFL- a, u suprotnom, za ovu subotu gledao bih od 18ha Indijana - Minesota i potom, verovatno, Dejton - Batler.Indijana ima Zelera mladjeg, Oladipoa ( za njega mi je prijatno iznenadjenje predvidjanje da ce biti draftovan), Ejbela, Votforda, Pereu i Ferela.'Sota ima Mbakvea, moguce i jos koga, ali jos uvek ih nisam video za trenutnu sezonu.Dejton mi je bas fina ekipica sa Dilardom, Sanfordom, Bensonom i Robinsonom.Batler ima trenera. :DU cetiri zajutra ( :naughty: ) ima UNLV gde je Entoni Benet, za koga Bilas rece da je najaci fresmen u celu zemlju.Ono sto mi nikada nece biti pojasno kako ni za jedanput nisam gledao Lilarda na koledzu.
Link to comment

thx za linkove.gledam utakmice kad god sam u mogucnosti na areni1. ostale arene nemam tako da necu moci gledati duke sad u sest. komentatori su odlicni samo ne razumem zasto edin vise ne prenosi koledz kosarku.nemam neki specifican tim za koji navijam, tek onako koji mi postanu simpaticni tokom sezone...kao npr. prosle kanzas..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...