Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Danas imas Djuk - UNC
Duke igra sa NC Stateom danas, sto znaci da ce biti bolja takmica.
Ja zrtvujem ovu subotu ( kao i prethodnu) zbog NFL- a, u suprotnom, za ovu subotu gledao bih od 18ha Indijana - Minesota i potom, verovatno, Dejton - Batler.Indijana ima Zelera mladjeg, Oladipoa ( za njega mi je prijatno iznenadjenje predvidjanje da ce biti draftovan), Ejbela, Votforda, Pereu i Ferela.'Sota ima Mbakvea, moguce i jos koga, ali jos uvek ih nisam video za trenutnu sezonu.
Indiana - Minnesota je najbolja tekma dana. Sota ima odlican tim, u sredu su zgazili Illinois na strani. Mbakwe je skroz zdrav i polako vraca mojo, Dre Hollins postaje jedan od najboljih plejeva u koledz basketu, a Rodney Williams je zver (ekipa deluje fenomenalno od kad je prebacen na cetvorku). Tu su i Coleman, koji je pokidao protiv Illinoisa i Austin Hollins. Uz sve to su i dubok tim, Tubby cesto hokejaski zameni kompletnu petorku odjednom.
Link to comment
thx za linkove. ostale arene nemam
Sto ne treba da te spreci da gledas sta god ti volja: :Dhttp://www.thefirstrow.eu/sport/basketball.html
samo ne razumem zasto edin vise ne prenosi koledz kosarku.
Zato sto je Ognjanovic bolji. :PJos malo o preporucljivijim igracima:http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2013/http://bleacherreport.com/articles/1455695-2013-nba-mock-draft-the-book-on-next-years-top-30-prospects/page/31Ako ces skidati nesto od meceva, saljem adrese koje znam.
Duke igra sa NC Stateom danas, sto znaci da ce biti bolja takmica.
Tacno ( i za rivala i za bolji mec).Jebiga, jedan pisem, dva pamtim. :D
Indiana - Minnesota je najbolja tekma dana. Sota ima odlican tim, u sredu su zgazili Illinois na strani. Mbakwe je skroz zdrav i polako vraca mojo, Dre Hollins postaje jedan od najboljih plejeva u koledz basketu, a Rodney Williams je zver (ekipa deluje fenomenalno od kad je prebacen na cetvorku). Tu su i Coleman, koji je pokidao protiv Illinoisa i Austin Hollins. Uz sve to su i dubok tim, Tubby cesto hokejaski zameni kompletnu petorku odjednom.
Znam za bracu Holins od prosle sezone, meni bili nista narocito.Ko i vazda, ima subotom dosta za videti:Ilinoj, 'Kjuz, Kanzas, ND, Florida, Kanzas Stejt, NM, Viskonsin...
Link to comment
^gledao sam duke prvo poluvreme na strimu i bila je fantasticna kosarka...jedva cekam da gledam karija u nba..
Meni je Djuk vrlo nezanimljiv ove sezone ( a cak i gotivim rukija Velicanstvenog), tako da mi je ispod svakog nivoa da ih gledam kako bih mrzeo ih.Batica Kari je dobar, nema dvojbe.Za veliki svet, videcemo.Nema ga u draft predvidjanjima,
The knock against Seth Curry, presumably, is that he’s a one-dimensional guard who is a good three-point shooter, but not so good that he’s a highly desirable prospect.
, ali kad moze Hensbro mladji, moze vala i Kari mladji. Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Odlican (sto bi se reklo intenzivan) basket na Vicita Stejt - Creighton ( iz nekog razloga, nemam petlje pisati naziv ove ekipe izuzev u originalu).Ima se sta videti od visocijih i fizicki jacih igraca na obe strane.

Link to comment
Odlican (sto bi se reklo intenzivan) basket na Vicita Stejt - Creighton ( iz nekog razloga, nemam petlje pisati naziv ove ekipe izuzev u originalu).Ima se sta videti od visocijih i fizicki jacih igraca na obe strane.
nije tesko, krejton :D kao nekadasnji NHL centar, Adam :)
Link to comment

Schools w/the most active NBA players. UK 21,Duke 18,UNC 17,KU 14,UCONN 13,UCLA/Texas 12neka javi neko zurnalu da partizan nije vise na drugom mestu po broju igraca u nba :( jos su ovo samo active nba players. predrag saric neverue.

Link to comment
nije tesko, krejton :D kao nekadasnji NHL centar, Adam :)
Ma, zajebancija na sopstveni racun.Jebalo ih ime.Sto se ne zovu kao Vicita ili tako nesto.Inace ih gledam kada ih navatam, satro radi Mekdermota, od milja prozvanog Debeli, a zapravo zbog Ecenikea.Sinoc ustvrdise da sigurno zavrsava u NBA.Ja sumnjicav.Malo je gojan i malo skracen http://www.gocreighton.com/ViewArticle.dbml?SPSID=89384&SPID=69&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=1000&ATCLID=204991470&Q_SEASON=2012, ali pokretljiv i skocan i, rekao bih, solidan i solo i timski defanzivno.Bumo vidli za taj eventualni NBA kontrakt.
Link to comment

Vidim da je batica sutirao 0/10 ( 0/5 za tri).Karace ( sinonim grditi) ga Stefan ruzno ( dok ja jebem svetske ale...!).Zanimljiv mi trenutni raspored ima UCLA.Nocas od 3 Arizona, subota u deset Arizona Stejt.Drugu svakako gledam, prvu ako nadjem za skinuti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Markel Braun trenutno operise po Kanzasu, uz 5/7 za tri.Asistira Smart.Nejasno gde se trenutno nalazi Nes mladji.Kanzas nista specijalno ne cini, a imaju egal.Skroz veseo duel.Prsti se po blokadama i izgubljenim posedima.Ukupno 9 blok. i 15 izg.

Link to comment

Jang je vazda korektna radilica, Ilija je budala, a Meclemor je skroz lepi za gledanje, mada je imao jedno momacko prizemljenje od Brauna.Smart prelomio poenima iz ofanz. skokova.

Link to comment
Jos jedan "favorit" je pao :wub:
Bila mi je ta prvi izbor za gledati sinoc, al' ne bejase strima kletoga.Isitna, ne zalim se na basket vidjen u Kanzasu, izuzev Dzonsona manitoga ( 3/14 iz igre, 1/7 za tri).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...