Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Čini mi se da je West je najslabiji deo bracketa.Zanima me koliko mogu Oklahoma St i UNLV, tačnije njihova dva freshmana, Smart i Benett. UNVL igra dosta bez koncepta, pa nisam ubeđen da će preko Syracusa, dok Oklahoma State bi mogla da se dokopa Sweet 16 i meča sa Louisvillom.Potencijalni meč u Sweet 16 između Butlera i Marquettea bi trebao da bude dobar meč, ali nekako imam utisak da je Marquette bolji bio kao tim iz senke nego kao "favorit". Čini mi se da su imali više šansi prošle sezone, nego ove, mada ni Butler nije fantastičan ove sezone.Vreme je za McLemorea i Portera da se potvrde pred draft. Michigen i Florida su u slaboj formi, ali sa kvalitetom, pa očekujem da prilično namuče Georgetown i Kansas. Makar na Southu očekujem brdo dobrih mečeva. Pogotovo ako se doda da su tu North Carolina, UCLA (osakaćeni su neigranjem Adamsa, metatrzalna kost), VCU i San Diego St.

Link to comment
Potencijalni meč u Sweet 16 između Butlera i Marquettea bi trebao da bude dobar meč, ali nekako imam utisak da je Marquette bolji bio kao tim iz senke nego kao "favorit". Čini mi se da su imali više šansi prošle sezone, nego ove, mada ni Butler nije fantastičan ove sezone.
Pa nekako se meni cini da je Marquette ove sezone manji favorit i prijatnije iznenadjenje nego prosle. Cisto posle odlaska DJO-a i Crowdera :D
Link to comment
Pa nekako se meni cini da je Marquette ove sezone manji favorit i prijatnije iznenadjenje nego prosle. Cisto posle odlaska DJO-a i Crowdera :D
Loše sam se izrazio. Čini mi se da im je #3 previsoko za njih. Crowder i Johnson-Odom su bolji od Bluea. Nisu me ni približno impresionirali kao prošle godine.
Link to comment
Pa nekako se meni cini da je Marquette ove sezone manji favorit i prijatnije iznenadjenje nego prosle. Cisto posle odlaska DJO-a i Crowdera :D
koliko ce biti prenosa na areni?
Link to comment
Loše sam se izrazio. Čini mi se da im je #3 previsoko za njih. Crowder i Johnson-Odom su bolji od Bluea. Nisu me ni približno impresionirali kao prošle godine.
meni se cini da oni mogu do F4... kao tim se slazem da su prosle godine izgledali jaci, ali upao im je dobar zreb, jer meni East izgleda slabije i od Westa. Hoosiersi, Cuse, UNLV i Miami su svi u padu forme... Marquette tu izgleda najstandardnije jos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...