Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

bacaj sto cesce, bas mi se gleda ncaa a ne znam sta da gledam. utakmice biram na osnovu draftexpressovog mock drafta.

Link to comment

ukratko - poythress surov atleta, protiv marylanda je lose krenuo u tekmu i nije mogao da se sastavi, ali protiv dukea je rasturio. fali mu suta, mozda i malo kosarkaskog IQ-a, videcemo. goodwin me je skroz odusevio za sad, ne svidja mi se nesto sto ga je calipari uporedio sa westbrookom jer mislim da je i racionalniji i pametniji igrac od wesa. nedostaje mu recimo malo manje suta nego poythressu, ali mislim da ce biti top 5 pik i za dve-tri godine ozbiljan nba igrac.

Link to comment

Hvala, moram neko veče da upecam da ih odgledam, sada dok imam malo lufta. Čisto da vidim i Noela i ovog drugog centra što smatraju da se od njega može napraviti solidan igrač.

Link to comment
ukratko - poythress surov atleta, protiv marylanda je lose krenuo u tekmu i nije mogao da se sastavi, ali protiv dukea je rasturio. fali mu suta, mozda i malo kosarkaskog IQ-a, videcemo. goodwin me je skroz odusevio za sad, ne svidja mi se nesto sto ga je calipari uporedio sa westbrookom jer mislim da je i racionalniji i pametniji igrac od wesa. nedostaje mu recimo malo manje suta nego poythressu, ali mislim da ce biti top 5 pik i za dve-tri godine ozbiljan nba igrac.
meni se on bas dopao kada sam ga gledao u onoj tekmi protiv tima sveta, ispraticu ga ove sezone.
Link to comment
Teixeira (ili ko drugi) jesi gledao što E.J. Singlera, brata od Kylea Singlera, iz Oregon Ducksa?
nisam gledao oregon, nazalost. eventualno evropa sledece godine, pretpostavljam?
Link to comment

Ja sam ga gledao par puta. Slicno igra kao brat samo mi se cini da je nizi. Sta znam, meni nije bio nista posebno. Onaj mali Artis me se jedini dojmio, pored naravno najglupljeg kosarkaskog terena ikad.

Link to comment
nisam gledao oregon, nazalost. eventualno evropa sledece godine, pretpostavljam?
U Oregonu čak igra i dosta s loptom, ali ja ga vidim kao dobrog catch and shoot igrača.S obzirom da bijeli bekovi baš i ne prolaze tako često u NBA, Evropa... zašto ne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...