Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

I Tony Parker izabrao UCLA. Arizona ima treci recruiting class. Pac 12 opet postaje relevantna konferencija.A10 pokusava da nadoknadi gubitak Templea koji ide u mamutski Big East od 2013. (od ove godine u footballu). Pominju se Butler, George Mason i VCU. Ako se to obistini, A10, koji i inace nije za bacanje, postaje ozbiljna liga.

Link to comment
  • 4 months later...
steta jbg. nadam se da ce programu biti potrebno sto manje vremena da se vrati u zivot... teski dani/godine za (moj omiljeni) big east, evo i notre dame odlazi...
bice jos gore od sledece godine kada se Syracuse i Pittsburgh pridruze Notre Dame i odu u ACC... ostace Georgetown, Louisville, UConn i Marquette.
Link to comment
  • 1 month later...

Brate, o cemu pricamo kad su suspendovali na tri tekme momka koji je ne znajuci dobio popust od, pazi sad, cak 250 dolara kad je iznajmljivao ballroom za 21. rodjendan.

Link to comment

Nista pogledao juce.Danas slaba ponuda ( doponocni termini), ali radostan kao mladi majmun kad videh Dejtona za pogledati.Trenutno pauza.Dilard uzasan, ima, cini mi se, 0/7 iz igre, ali makar 4 asist.Vi Senfod 12 poena.Gavrilovic mi se uopste ne dojima.Fino deluje fresmen Djalen Robinson.Od gostiju, ozbiljno pohvalno se izrazise o Taunselu, koji, ocevidno je, moze da potegne.edit:Benson se vratio vrlo fino, nakon otislih ligamenata.Bunario gde mi je levoruki Kris Dzonson. Poslednje sto sam nasao da, pre mesec dana, nije prosao u Orlandu.Dilard igrao sve vreme.Ako sam valjano popamtio, 12 poena, 10 asist. i 7 skokova.Uglavnom je promasivao.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Pa gledao sam ga na 2,3 utakmice ove sezone i ostao paf.Moj njuh me malokad prevari, a ovo bi, kad sazrije, mogao biti pravi igrač.Ne znam za raspad prošle seztone, ali komentatori ga redovno stavljaju među top 10 talenanata u USA u svom godištu.Može igrati 3 i 4, izrazito agilan, brz, dobre kontrole lopte, odličnog šuta, malo problema sa disciplinom i ponašanjem.... ali bože moj.....Meni se dečko sviđa da ga jebeš.... i ne želim da ovo zvuči pederski.Mislim da će se o njemu još čuti itekako.

Link to comment

Ne gledam ti ja to u slobodno vrijeme. Radim još pored redovnog posla za Synergy sports technology pa me put odnese ponekad i do Rhode Islanda. :)Odi na stranice http://www.gorhody.com/landing/index ili ostale college stranice pa ćeš naći bez problema.Da se mogu opkladiti što će ovaj dečko biti za koju godinu, rekao bih da će ili popunjavati roster kakve NBA momčadi sa minornom minutažu, ili da će napraviti odličnu karijeru u Evropi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...