Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Radim još pored redovnog posla za Synergy sports technology
oduvek sam se pitao kako to funkcionise i kako im uspeva da toliki posao odradjuju :D
Link to comment
Ne gledam ti ja to u slobodno vrijeme. Radim još pored redovnog posla za Synergy sports technology pa me put odnese ponekad i do Rhode Islanda. :)
O, kolega :)Ja sam upravo "odgledao" St. Joseph, ima jedan Halil Kanacevic. Nije za NBA ali za Evropu je taman.
Link to comment
Ja sam upravo "odgledao" St. Joseph, ima jedan Halil Kanacevic. Nije za NBA ali za Evropu je taman.
ne sumnjam da je dobar za evropu, i tu nema mnogo starijih timova od ovog sastava notre damea :D
Link to comment
jel ono big dog jr u michigenu? kakav je?
odlican atleta, dosta dobar strelac. mada mislim da nije one-and-done, posto je fizicki jos dosta nespreman za NBA. (a i zar ne bi lep prizor bio videti timmya i big doga da gledaju zajedno neku utakmicu? :D steta samo sto se doggy verovatno vise ne oblaci kao nekada)ovo je moglo i na kk partizan :D
The news came over at 11:59 p.m. ET Thursday night. ESPN 100 power forward Aaron Gordon(San Jose, Calif./Archbishop Mitty), the No. 7 overall recruit in the Class of 2013, trimmed his list to a trio of programs, including two from the Pac-12. "Aaron has narrowed his list to Arizona, Washington and Kentucky in no particular order," his mom, Shelly Gordon, wrote in an email.
Edited by Teixeira
Link to comment

Nisam dugo bio u kladari. Mada sad se EL i NBA tek zahuktava pa ko zna.Jbg. ono što se ja kladim zahtjeva detaljnu pripremu i utrošak vremena, a to je ono s čim sam u deficitu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...