Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

meni se cini da oni mogu do F4... kao tim se slazem da su prosle godine izgledali jaci, ali upao im je dobar zreb, jer meni East izgleda slabije i od Westa. Hoosiersi, Cuse, UNLV i Miami su svi u padu forme... Marquette tu izgleda najstandardnije jos
Indiana je cele sezone najbolji tim u koledz kosarci, a ne znam kako Miami, koji je osvoji ACC turnir, moze da bude u losijoj formi od ekipe koja je ispala posle prve utakmice.Marquette ima dva dobra centra, uz to je cvrst, dubok, ali suterski tanak tim. Trebalo bi da prodju Butler, mozda i doguraju do F4 (turnirski sistem je cudo), ali ni po cemu nisu bolji tim od Indiane i Miamia.
Link to comment

To sam se i ja pitao, moze biti da Indiana i je u padu forme ali je i dalje vrlo dobar i kvalitetan tim sa iskustvom od prosle godine kad su dogurali do 16 a izbacio ih je sampion Kentucky. S druge strane nema sanse da je Miamu u padu forme. Gledao sam ih prosle nedjelje i samo tako su otresli NC, na maltene gostujucem terenu u finalu njihove konferencije. Obavili su to bas onako iskusno, bez nervoze, straha i treme... Oba ova tima su kvalitetnija od Marquettea, ali kao sto JR rece, turnir je to, nikad se nezna...

Link to comment

Meni je je vise totalni misterij ko ce dogurati do F4 iz one strane zdreba gde je Gonzaga. Nisam gledao Gonzagu, ali imam neki osjecaj da su totalno precijenjeni i da ih Pitt moze izguziti samo tako. To izgleda da nekako otvara vrata Ohiu za F4. Je ih gledao neko? Jel imaju karakter da idu jako i do samog kraja? Isto tako mec izmedju Wisconsina i Ole Miss-a mi je misterij. Svi se kunu u Wisconsin, ali gledao sam Ole Miss protiv Floride i dok nemaju dubinu na klupi, izgledaju bas onako kao tom koji zarko zeli da pobijedi i koji ce ispustiti zadnji atom snage za to. S druge strane Wiskonsin je kvalitetan i dobar team ali imas osjecaj da igraju preko qurtza.

Link to comment
Meni je je vise totalni misterij ko ce dogurati do F4 iz one strane zdreba gde je Gonzaga. Nisam gledao Gonzagu, ali imam neki osjecaj da su totalno precijenjeni i da ih Pitt moze izguziti samo tako. To izgleda da nekako otvara vrata Ohiu za F4. Je ih gledao neko? Jel imaju karakter da idu jako i do samog kraja?Isto tako mec izmedju Wisconsina i Ole Miss-a mi je misterij. Svi se kunu u Wisconsin, ali gledao sam Ole Miss protiv Floride i dok nemaju dubinu na klupi, izgledaju bas onako kao tom koji zarko zeli da pobijedi i koji ce ispustiti zadnji atom snage za to. S druge strane Wiskonsin je kvalitetan i dobar team ali imas osjecaj da igraju preko qurtza.
Ne znam odakle ti ovaj osecaj za Wisconsin. A oko Gonzage, mislim da su previse dobri da bi Pitt mogao da im nametne svoj ritam, a i da imaju previse poena na raspologanju za ekipu kakva je Pitt, koja je na primer izgubila 51-42 od ND-a nakon sto je povela 19-3 na pocetku tekme.
Link to comment
A oko Gonzage, mislim da su previse dobri da bi Pitt mogao da im nametne svoj ritam, a i da imaju previse poena na raspologanju za ekipu kakva je Pitt
+1.A Wisconsin je sve samo ne tim koji igra preko kurca (to se ne desava timovima Boa Ryana). Naprotiv, rekao bih da kao tim igraju bolje od onoga sto bi se ocekivalo od takvog rostera. Ne bi trebalo da imaju problema sa Ole Missom.
Link to comment
Indiana je cele sezone najbolji tim u koledz kosarci, a ne znam kako Miami, koji je osvoji ACC turnir, moze da bude u losijoj formi od ekipe koja je ispala posle prve utakmice.Marquette ima dva dobra centra, uz to je cvrst, dubok, ali suterski tanak tim. Trebalo bi da prodju Butler, mozda i doguraju do F4 (turnirski sistem je cudo), ali ni po cemu nisu bolji tim od Indiane i Miamia.
gledao sam Miami protiv UNC, da je Bullock ista ubacio, jos bi ih dobili Tar Heelsi(koji su blagi uzas ove sezone, nadam se da ces se sloziti :) )... a Indiana meni izgleda u padu. izgubili su od Wisconsina na big ten turniru(i to im je drugi poraz od njih u sezoni!), a pre toga ih je Ohio otreso ko 2 i 2.s druge strane, imam obicaj da precenim big east, pa mozda i to igra ulogu :D (G-town mi je recimo prvi favorit :) nisam ih stavio u bracketu da idu na F4 jer je UNC tu, ali realno ocekujem da oni prodju sa Marquettom i Louisvillom :D)
Link to comment
gledao sam Miami protiv UNC, da je Bullock ista ubacio, jos bi ih dobili Tar Heelsi
Cekaj bre, jesi ti lud? :D "da je Bullock nesto ubacio", a ovamo ljudi dali 13 trojki, Hairston 6, to je sve normalno? :D Mislim, ja navijam za U tako da mozes da optuzis za neobjektivnost tu, ali ti ga pretera :D Edited by Teixeira
Link to comment
Ne znam odakle ti ovaj osecaj za Wisconsin. A oko Gonzage, mislim da su previse dobri da bi Pitt mogao da im nametne svoj ritam, a i da imaju previse poena na raspologanju za ekipu kakva je Pitt, koja je na primer izgubila 51-42 od ND-a nakon sto je povela 19-3 na pocetku tekme.
Za Pitt, mislim da ih mogu dobiti jer imaju visoki procenat suta, mogu dobro odigrati obranu, a uz to izgubili su od Kanzasa i Cuisea samo 3 razlike, tako da nemislim da ce Gonzagi biti tako lako sa njima.A za Wisconsin, ok iskarikirao sam, ali i dalje mislim da Ole Miss ima puno vecu zelju za pobjedom. Jeste da je Wisconsin puno veci i sa dubljom klupom, jeste da je Henderson totalna lutrija i moze biti da dosta puta vise steti ekipi nego koristi, ali ako njega krene i uvuce se pod kozu igracima Wisconsina sa svojim ruganjem i provokacijama, i ako ga pocnu udvajati a ostatak ekipe pogadjati otvorene suteve, mislim da ih mogu dobiti...
Link to comment
Cekaj bre, jesi ti lud? :D "da je Bullock nesto ubacio", a ovamo ljudi dali 13 trojki, Hairston 6, to je sve normalno? :D Mislim, ja navijam za U tako da mozes da optuzis za neobjektivnost tu, ali ti ga pretera :D
Hairston je trpo kao nezdrav, kako je sta bacio, to je i uslo :lol: ali nije da Florida nista nije ubacila. aj Larkin, ali mrtvi Jones mislim da u zivotu nije ubacio trojki koliko UNC-u. takodje, UNC mora da igra divljacki i da se oslanjaju na sut, ne znam jel imaju nekoga u timu ko moze obruc da dovati :(
Link to comment
Indiana je cele sezone najbolji tim u koledz kosarci, a ne znam kako Miami, koji je osvoji ACC turnir, moze da bude u losijoj formi od ekipe koja je ispala posle prve utakmice.Marquette ima dva dobra centra, uz to je cvrst, dubok, ali suterski tanak tim. Trebalo bi da prodju Butler, mozda i doguraju do F4 (turnirski sistem je cudo), ali ni po cemu nisu bolji tim od Indiane i Miamia.
evo Obama deli tvoje misljenje, pickovo je Hoosierse da uzimaju. dobijaju Louisville u finalu(koji jeste odlican ove sezone, ali bas toliko da sam vec 5-6 likova cuo da su ih pikovali za finale?! previse vere u Pitina rekao bih... mada se ne bih ljutio da uzmu i nabiju Wildcatsima na nos :D)
Link to comment
I have a two car garage. If I buy a third car, we’ll have to park it in the street or clog up the driveway. If I bought a fourth car, we would start to stack them in the street.Kentucky basketball coach John Calipari is not interested in the size of the garage the NCAA allows for a basketball program to park its players. Physics be damn, getting great players is the name of the game.Julius Randle committed to Kentucky today, bringing the total number of players in the incoming recruiting class to seven – six of which are ranked in the top 20, according to rivals.com.
Link to comment

wichita st. izbacuje pitt pa gonzagu, mmw.jebace ih carl hall veoma ruzno

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...