Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

dobar kalevski u c. dusana. pogacica je valjda 10 kinti. doduse nevelika. hleb na oko delovao odlicno.

 

Kalevski je oldschool, pamtim ga po odličnim krofnama kada se motam okolo Bajlonija. Nego, radi li još Bobe na ćošku Dubrovačke i Visokog Stevana? Nekad davno sam zapucavao sa Zvezdare kod njega na punu torbu hleba, pa ceo trajvan miriše na vruću panju kad idem nazad. 

Link to comment

Hvala svima na preporukama, nije bilo ni jedno ni drugo. Overio Europan u C. Dusana prekoputa crkve. Kalevski izgleda sumorno i neuredno, papiri po podu, mracno. Gdja nije bila za rostilj od sabajle, pa ja uzeo burek sa sirom a gdja neke pitice sa sunka/sir, spanat i italijanski mix punjenjem. Bilo taman. Jogurt se podrazumevao :-)

Link to comment

imam divnu vest za sve mrzitelje hleba i kifala u sta i sebe ubrajamznaci H&K je officially prskotina, srbi slabo hasaju puter kifle, fitnes salate i somun otentikno gospodin mladja vlasnik ima novi adutu pripremi je lanac pekara pod imenom gvozdenu kojim ce se prodavati samo burek, onaj leba s poda kao iz kioska na kalenicu i - pecenje!pa nek mu je sevap i da ovo propadne!

 

Otvorio mi topic na ovom postu a onda sam video datum  :( (VIDEO)

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • 1 month later...

Ne poznajem te old skul porodicne pekare, pogotovu jer izbegavam da jedem puno obicna bela peciva, al bi pomenuo ovde 2 new age koje su mi skrenule paznju, u Knez Miletinoj se otvorila neka nova pekara pod imenom Lebovski, prodaje se pita zeljanica, koja se ne pravi od kora, mene podseca na one koje je pravila moja baba sa juga. Takodje prodaju hlebove u fazonu hleb&kifle i sl. samo sto su nesto drugaciji, a cene su im povoljnije, zanimljiv mi je njihov hleb od heljde. Takodje preko puta big pizze, u centru kod DOB, ima pekara vodenica3m, predstavljaju se kao da su iz zapadnog kraja Srbije, njihova zeljanica mi je odlicna, imaju heljdopite i neke drugacije pite od ostalih, kao i komplet lepinje. Mlecni proizvodi su ima Zapis Tare.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kakoo se rogenart kotira ovuda? Kupio sam danas lebac od 280 dinara.

Šta znam. Dobar je, al nisam siguran da je tolko dobar.

Otvorili pored moje firme. Nisam nijednom usao, odbijaju sa cenama robe.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

Kakoo se rogenart kotira ovuda? Kupio sam danas lebac od 280 dinara.

Šta znam. Dobar je, al nisam siguran da je tolko dobar.

 

Јеси ли добио бурек гратис уз леб од 280 динара.

Link to comment

Kakoo se rogenart kotira ovuda? Kupio sam danas lebac od 280 dinara.

Šta znam. Dobar je, al nisam siguran da je tolko dobar.

 

rogenart ima jako kvalitene proizvode. bolji su od hleb i kifli koliko hoces.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...