June 17Jun 17 Nadam se da će Aca Bosanac, Keka, Čume, Andrija Drašković i svi ostali da reketiraju pekaru Aca i da je oteraju u stečaj. Najneljubaznije osoblje u Beogradu, bez konkurencije. Grupa bezobraznih džukela koje se ponašaju kao da rade u nekoj francuskoj parfimeriji staroj tri veka, a ne u jebenoj pekari.
Create an account or sign in to comment