Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

sandzacki proizvodi zapravo mesara turkovic, mlekara lav, uzgajivacnica jaja kolasinac i jos par slicnih malih biznisa sa pestera - maksima gorkog kada ides uzbrdo prema 2.ekonomskoj nekih 100m nakon raskrsnice sa juznim bulevarom

 

slicna ali ne sasvim je halal radnja preko puta dzamije u jovanovoj, dosta manje robe ali meso im je odlicno kao i sir

Link to comment

Za mene je #1 bila pekara Kuki na Bulevaru preko puta ETF-a, čujem da se preselila u 29 novembra, tamo nisam bio. Obožavao sam njihovu krompirušu zbog toga što joj je kora hrskava a ne mrvi se i što je zabibere po mom ukusu (andele andele arriba). Kuki spada u pomenute pekare koji je nude preko celog dana kada traje post, a pre i posle toga može biti al ne mora da znači.

 

 

Kuki je sad ostao samo na dva mesta, preko puta Beograđanke u Kralja Milana i u Požeškoj preko puta City Halla. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ugao Beogradske i Bulevara, sa one strane gde je Orao, sidje se stepenicima ispod nivoa trotoara, vrlo skucen prostor. Oni koji su probali gibanice hvale ukus al' se zale da su premale.

Edited by clandestino
Link to comment

sto ne kupe dve?! 

 

 

kako uopste moze giba u pekari? ona ako stoji 15 minuta, vec ne valja. 

 

ko ti to reko? ako ima dovoljno vazduha unutra, ako je onako fina i rastresita, može ceo božji dan da bude savršena. 

Link to comment

ma ne moze, to i jeste problem s njom, sto se spljeska. dok je secem, gledam je kako propada. a fenomenaano izgleda cim se izvadi iz rerne. 

 

jedem i ja gibu sutradan, al ne bih kupila ladnu gibu u pekari. 

 

 

 

evo ova gospodja ocd uocila je problem i nasla resenje: naopaka gibanica  (meni je, inace, ovaj recept bzvz.) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...