Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

Meni bečki trajao 3 dana nominalno i dva efektivno. Probaću još neke jerbo sam često blizu pekare. Onaj iz kalupa me odbija. Ove seljačke varijante su mi uvek primamljive.

Link to comment

tonus sam kupila jednom i vise nisam. al sam kupila par puta vitasov hleb od proklijalog zrna, e to je vec druga prica, dopao mi se. veoma ukusan kad se prepece. jela sam osnovni model, a vidim da ima i nadogradjenih, tipa sa orasima i suvim grozdjem i tako dalje. 

 

inace, slabo jedem hleb i ono kad meni treba je kad mi se prijede leba i maslaca. tu mi je najbolje resenje sarlov belac. glasam za sarlove hlebove. 

 

 

malo sam sad istrazivala pekaru as koja pravi ovaj vitas. imaju liniju proizvoda pod nazivom versko pecivo. tu mi se najvise dopala ova saka od 200 grama  :lolol: dosta lici na stopalo...

 

cemu li sluzi.... mozda da te pop njom zavali u glavu.. 

Edited by darling
Link to comment

 

valjda košta to da naprave. pritom, hlebovi su im ogromni, izdašni, teški. uzmem pola, pa nam traje danima. kontam da u njihovom hlebu ima brašna ko u deset onih don - donovih iz maksija

nisam kusao taj lebac ali znam o cemu pricas.hleb mora da ima tezinu...danas se stavlja svasta u hleb,recimo parafinsko ulje koje daje izdasnost,mekocu  jedne bebece guze ali samo za jedno pre podne.da ne pricam o gomili aditiva

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Otvara se nova pekara, između Miloša u Cice, bivša apoteka.

Ime obećava™ Sač Mač

Bio danas

Pite ispod sača, odlične. Ima meso, sir, kupus, krompir, zelje.

KO je u blizini debela preporuka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...