Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Obavio danas redovni nedeljni ritual kupovine bureka kod Trpkovića u Dimitrijali. Umjesto uobičajnog bureka sa sirom uzeo onaj sa šunkom i kačkavaljem. I sve bi bilo ok da mi prodavačica nije utrpala u kesu 50 grama novog proizvoda, bureka sa kremom. A hrana se ne baca. Odvratno je. 

 

Trpković je izdao rokenrol.

Link to comment

Jbm ti ... U bloku je pogon za pekare fresko i oni tu i prodaju do neka doba. Hleb je svež onako da ga celog pojedeš, i pogačice sa čvarcima. Pre neko jutro bojažljivo nudi burek sa plazmom i eurokremom: Komšija iskreno da vam kažem ja sam sastrugala taj fil i pojela to slatko meni to ne ide sa tim testom...

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

koja to pekara? trpko u m.gorkog?

 

moram reci da je potkovica s mesom kod carlija vrlo grozna, prejaka i bezveze. neuspesan eksperiment, vracam se na zelje...

Link to comment

koja to pekara? trpko u m.gorkog?

 

moram reci da je potkovica s mesom kod carlija vrlo grozna, prejaka i bezveze. neuspesan eksperiment, vracam se na zelje...

Čarli kod bioskopa Balkan? Tamo ne verujem da sam išta probao sem kifli i pogačica sa čvarcima...
Link to comment

Čarli kod bioskopa Balkan? Tamo ne verujem da sam išta probao sem kifli i pogačica sa čvarcima...

 

pogačica sa čvarcima...

 

auh, moram ujutru do Čarlija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...