Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

Da to je onaj kružni, pogača fazon, i zove se singidunum il tako nesto bzvz. Ima kilo ipo u njemu i tvrde da im je najkvalitetniji. 400 i nešto je. Možda 450. Može i pola i četvrt da se pazari.

Link to comment

Dobar je leba. Moš samo puter mazati i jogurt piti. Samodovoljan je. Kao kolač. Skupo. Kod mene u komšiluku baš loš izbor. Ima u univeru jedino neki muffin oblik, crni. Jeftin, jedno 120. :-D. Il da pazarim pekaricu i da poželim dobrodošlicu kilogramima.

Za te pare pre bi kupio kolača. Ako je zbog kilograma najlakše je ne jesti. Win-win, em se ne gojiš em štediš.

Taj od 230 din priznajem jedino ako je od brašna od pšenične mangulice iz poslednje vodenice u homoljskom srezu. 

Link to comment

rogenart je odlican. traje danima, sit je i ne jede se u kolicinama u kojima se jede sava. meni pola beckog traje nedelju dana (ono sto ostane bacim :D). jeste, skup je, kosta ko pakla cigara. 

Link to comment

Има још неки добар за сендвиче али не могу да се сетим како се зове.

Можда Добривоје, нисам сигуран.

Link to comment

ne znam, Rogenartov hleb je zaista jako dobar, ima skupljih i jeftinijih,

ako ono đubre Tonus košta 140 dinara za 300 grama i ako one prevare u Hlebu i kiflama koštaju od 150 do 450 dinara, kao i onaj napuhani treš Tvojih 5 minuta, nemam problem da dva puta nedeljno kupim po pola vekne iz rogenarta

 

valjda košta to da naprave. pritom, hlebovi su im ogromni, izdašni, teški. uzmem pola, pa nam traje danima. kontam da u njihovom hlebu ima brašna ko u deset onih don - donovih iz maksija

Edited by banatjanin
Link to comment

ne znam, Rogenartov hleb je zaista jako dobar, ima skupljih i jeftinijih,

ako ono đubre Tonus košta 140 dinara za 300 grama i ako one prevare u Hlebu i kiflama koštaju od 150 do 450 dinara, kao i onaj napuhani treš Tvojih 5 minuta, nemam problem da dva puta nedeljno kupim po pola vekne iz rogenarta

 

valjda košta to da naprave. pritom, hlebovi su im ogromni, izdašni, teški. uzmem pola, pa nam traje danima. kontam da u njihovom hlebu ima brašna ko u deset onih don - donovih iz maksija

 

možeš li da pojasniš "đubre Tonus" ?

Link to comment

iako sam ga jeo jedno vreme, da, u smislu ukusa poredeći ga sa drugim hlebovima, zatim svako malo naletim na buđavo parče (uvek oko onih semenki koje ubaciju, najčešće golice) pa bacim ceo, onda sva ta pravoslavno - ruska topla priča (za koju vidim da su nešto lagali) koja mi ide na ganglije u svakoj varijanti, i napokon, 140 dinara

za šta?

odustao sam, pa ih eto, baš ne volim

Link to comment

Ja uzeo Rogenartov ovseni hleb u petak, 520g za 130din u Rodi, ostalo je 60%, dakle recimo da ce da traje 5 dana. Ne jedem ga u svakom obroku, naravno, nema potrebe.

 

Super tanko moze da se sece za neki sendvic, ne raspada se i ne kruni.

 

TT via LG G3

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...