Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

msm da ne

 

jbm ti pekaru, a ima ih dosta, koja nedeljom ne radi - koja je tu logika?

 

logika da najveći broj mušterija dolazi iz okolnih firmi.

Link to comment

pa da, ja to znam oduvek :) i drago mi je sto je samo ta dva dana u nedelji i sto mi je daleko :D

 

zar sarlo na kalenicu uopste radi nedeljom? il ja prerano prodjem tuda, nesto posle osam? 

 

Pre će biti da prerano prođeš, ja na Kalenič ne stižem pre devet, valja najpre overiti Cvetkovu. Uredno rade nedeljom, samo je repertoar malo drugačiji, uočio sam da je ona poličica gde stoje fokače malo drugačijeg sadržaja, nisam isleđivao. Finta sa neradnom nedeljom je, čini mi se skorašnja, nekada je bilo normalno da se ne radi ponedeljkom, kao što nije radila ni većina bakalnica po pijacama. Jedini pekarski izuzetak za koga oduvek pamtim da ne radi nedeljom je "Filipović" kod Đerma, onaj sa najboljim kuvanim đevrecima u gradu. 

Link to comment
  • 1 month later...

Nisam našao adekvatniju temu pa kao ae ovde:

 

el neko zna šta se koji moj dogodilo s Roggenartima? Ja kupujem u onom u St. Markovića i kod Doma Omladine i oba su zatarabljena, stoji obaveštenje da će biti zatvoreni fazon do 18. 5, a pogle danas datum... Doduše, bio sam pre tri dana poslednji put.

 

 

zatvoren i u m. gorkog, izgleda da su pukli.

 

Verovatno fanovi vec znaju, ali i za ostale info da Roggenart i dalje radi u S Markovica, isti dizajn, isti program, iste cene. Isti brios sa orasima - odlican. Ne vidim zasto su se zatvarali.

Link to comment

Verovatno fanovi vec znaju, ali i za ostale info da Roggenart i dalje radi u S Markovica, isti dizajn, isti program, iste cene. Isti brios sa orasima - odlican. Ne vidim zasto su se zatvarali.

 

mislim da je doslo do promena u vlasnickom delu.

 

inace, carli ove godine puni 45 godina, rodjendan bi trebalo da je skoro.

Link to comment

 Roggenart  isti dizajn

 

u kralja petra nije. pre je rogenart bio crven i boje drveta, a sad je crni i srebrni. bilo kako bilo, otkako su se otvorili nanovo, nijednom nisam usla, cak ni privirila. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...