Jump to content
IGNORED

No job, no money, you're f***ed


Indy

Recommended Posts

drug radi u arhitekturi i ocekuje da ce dobiti otkaz sada u martu. Samo sto njega vec zovu da radi kod jednog drugog arhitekte koji radi za saudijsku arabiju i imaju posla.Tamo su izgleda ozbiljno shvatili krizu i ulazu ogromne pare u infrastrukturu. A i kralj Abdula je star i zeli da ostane nesto iza njega.
it's good to know...
Link to comment
  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    66

  • iDemo

    31

  • fonTelefon

    23

  • cedo

    15

Top Posters In This Topic

Brzi voz izmedju Meke i MedineMonorail (metro) u RijaduMetro u MekiZeljeznica izmedju Rijada i rudnika i jos nekih gradova.To mi radimoGradi se novi finansijski dristikt u Rijadu (tamo se i gradi monorail)Gradi se novi ekonomski grad (King Abdulah Economic City) izmedju Mdine i Jeda (tuda ce prolaziti i voz)To su sve ogromni projekti i za ova prva tri su bas ubrzali sve procedure.Inace u Kataru se gradi novi grad u pustinji kao i Abu Dabiju.Ko zeli da putuje moze se naci posao.

Link to comment

bio ja do prosle nedelje u emiratima. za visokokvalifikovane, sa najmanje 4-5 godina radnog iskustva, ne bi trebalo da bude problema.cak sam i ostavio cv 1 forumasa u 1 firmi u abu dabiju.saudijska arabija je zemlja koju treba videti, ali ni za kakve pare ne bih tamo ziveo.alkohol zabranjen, nema javnog izvodjenja muzike, nema fotografisanja...

Link to comment
a i kad dodje pescana oluja, zna da bude ozbiljno
Tako izgleda Denver.Grad koji je 90tih bio bum postao je mrtvilo.Cene nekretnina su pale 30% prosle godine.
Link to comment

Evo i ja da se zapljunem malo. Firma za koju radim je u problemima pa su uveli skraceno vreme. E sada koliko tacno za mene i koliko ce to da traje se utvrdjuje sledece nedelje, ali je sigurno da startuje od Aprila. Finansijski deo je OK, ali perspektiva u nakon narednih 6 meseci nije ruzicasta.Taman da se vratim u domovinu :)

Link to comment

S obzirom na stanje srpske privrede, ružičasta budućnost će zaista postati veoma individualna stvar. Malo će biti takvih individua...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...