Jump to content
IGNORED

No job, no money, you're f***ed


Indy

Recommended Posts

CccccNije valjda da se plasite (vi casni domoljubi) malo konkurencije? :lol:
mogu misliti kakav bi bio docek za povratnike u srbiju."sta je? ister'o te svabo, a? sad ti valja srpski 'leba, pa bi od mog da otkines. aaaaa..."
Link to comment
  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    66

  • iDemo

    31

  • fonTelefon

    23

  • cedo

    15

Top Posters In This Topic

mogu misliti kakav bi bio docek za povratnike u srbiju."sta je? ister'o te svabo, a? sad ti valja srpski 'leba, pa bi od mog da otkines. aaaaa..."
Ah za docek se ja ne brinem i ovako bih se vratio dominantno iz privatnih razloga, za ljubomorne me bas zabole.Ozbiljan problem mi je naci gde raditi ovo sto sam i dosada, ne bih da spucam 5 godina iskustva ni u sta :(
Link to comment
mogu misliti kakav bi bio docek za povratnike u srbiju."sta je? ister'o te svabo, a? sad ti valja srpski 'leba, pa bi od mog da otkines. aaaaa..."
Zapravo je obratno, posto su vecina ostavili svoje odrtavele roditelje na racun ovdasnjeg budzeta njihov dorpinos istom je pozeljan. Nemoj samo da mi neko pomene tupavo da su starci nesto nekad izdvajali. Red je da rintaju malo za nase benefits.
Link to comment
Ozbiljan problem mi je naci gde raditi ovo sto sam i dosada, ne bih da spucam 5 godina iskustva ni u sta :(
Ako to neko radi u Srbiji - pisi mu / nazovi ga. Mozda se iznenadis.
Link to comment
Ako to neko radi u Srbiji - pisi mu / nazovi ga. Mozda se iznenadis.
He, pa to i planiram, ali koliko sam upoznat to radi samo jedna firma, bas sada idem na odmor za Uskrs, pa cemo da popricamo. :)
Link to comment
Ah za docek se ja ne brinem i ovako bih se vratio dominantno iz privatnih razloga, za ljubomorne me bas zabole.Ozbiljan problem mi je naci gde raditi ovo sto sam i dosada, ne bih da spucam 5 godina iskustva ni u sta :(
:Hail:
Link to comment
Zapravo je obratno, posto su vecina ostavili svoje odrtavele roditelje na racun ovdasnjeg budzeta njihov dorpinos istom je pozeljan. Nemoj samo da mi neko pomene tupavo da su starci nesto nekad izdvajali. Red je da rintaju malo za nase benefits.
kako to roditelji gastosa zive na racun tamosnjeg budzeta, 'leba ti?
Link to comment
To mi je jasno, ali mi smisao istog nije jasan, tj. sta je pisac time hteo da kaze?
Pa kad se neko vraca "dominantno", treba mu hailovati, zar ne? ;) Edited by Schmeling
Link to comment
Zapravo je obratno, posto su vecina ostavili svoje odrtavele roditelje na racun ovdasnjeg budzeta njihov dorpinos istom je pozeljan. Nemoj samo da mi neko pomene tupavo da su starci nesto nekad izdvajali. Red je da rintaju malo za nase benefits.
Ako ti ja tamo dodjem, metnucu te na razanj da nahranim malo gladnih penzionera.
Link to comment
Pa kad se neko vraca "dominantno", treba mu hailovati, zar ne? ;)
kapiram da zarez fali i tako pravi razliku. i naravno blago nesretno upotrebljeno dominantno, umesto prvenstveno npr.kapiram.
Link to comment
kako to roditelji gastosa zive na racun tamosnjeg budzeta, 'leba ti?
ko moze da priusti da se vrati ima roditelje debelo zasle u penziju, a ti si prespavao izbor nove republicke vlade? Budzet dopunjuje penzije debelo. Pre neki dan je navedeno valjda u blicu da je na to potroseno vise para nego sto su kvinslinzi uzeli za rasprodaju 60 posto privrede Srbije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...