Jump to content
IGNORED

No job, no money, you're f***ed


Indy

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    66

  • iDemo

    31

  • fonTelefon

    23

  • cedo

    15

Top Posters In This Topic

Po sistemu onog sto pada sa 100-tog sprata i usput misli, "hej, ako mi dosad nista nije bilo, mozda cu biti OK".
Ne nego po sistemu onoga sto tone u zivi pesak i zna da mu batrganje nece puno pomoci. Sto manje batrganja i neplaniranih akcija duze nos iznad peska.
Link to comment
Ne znam otkud ti ta ideja. Za razliku od tebe, imam neka iskustva na ovu temu. Mislim da mi se 'ladno kewa kad cujem ta pozitivisticka srawa, "samo treba misliti pozitivno". Ali, nista licno, komsijo.
To ti mislis da 'za razliku od mene imas neka iskustva na ovu temu' al' to nije bitno - ja nisam rekao da treba covek da misli pozitivno nego da ne ocajava - ima izvesne razlike izmedju "misliti pozitivno" (u smislu "pozitivistickih sr@nja" ) i "ne ocajavati", zar ne?? Ili se mi opet - po navici - ne razumemo (srpski)...
Link to comment
Pa, mislim, kad nista ne pricas. Nemam kristalnu kuglu. OK, mozda sam te nepravedno optuzio, jeste, ne treba ocajavati.
Normalno da ne treba - to je jedan od kljuceva. Drugi je, naravno, para - ako te ima - bar za neko vreme - prica tek pocinje a, kao sto rekoh, glavno pitanje je 'zasto je to dobro'...
Link to comment

iDemo i Indy, nemojte molim vas da se prepirete jer ne volim da brisem, a prica o "ko zna zasto je to dobro" filozofiji nema mesta na ovoj temi. objektivno.

Link to comment
Ne verujem da ova skripta ima automatiku za 7iljada i kusur postova. murph.gif
Cemu sad ovo provociranje koje nema ni jednu dodirnu tacku sa temom? Gledaj na ovo kao na usmenu opomenu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...