Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liberalizacija SPC

Featured Replies

On 5. 6. 2026. at 1:35, x500 said:

Jel ovaj poslednji Vladimir Tabašević ?

Legenda čekao 15 sati

Jel ljudi stvarno toliko čekaju ili se zajebavaju za kamere?

Edited by Fakundo Sava

  • Replies 9.5k
  • Views 680.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mraki
    mraki

    Ćale nije bio kršten, nisam ni ja. Nije išao u crkvu, nije voleo popove niti su oni ikad dolazili kod nas. Ipak, kad je umro pre par meseci sahranjen je uz popa i po svim običajima jer kažu tako treba

  • s tim sto ce se sad tesko ici negde napolje, vise ce se okrenuti unutrasnjem neprijatelju.    ja sam se poslednji put iznenadila kad sam videla koliko foruma navija za ruse podrazumeva da ag

  • Šta smo dosad imali: - njegova SVETLOST - protojerej STAFORD - prenos MOŠTIJU - njegovo telo je IZNOŠENO - gradjani se upisuju u KNJIGU ŽALBI - nad ODRONOM  - gde će

Posted Images

6 minutes ago, Fakundo Sava said:

Jel ljudi stvarno toliko čekaju ili se zajebavaju za kamere?

Nemam iskustva iz prve ruke.

Jedna moja snaja je cekala 9 sati u redu. Inace je nervozna i da 9min cekanja u Makiju bi napravila dzevu. Kaze da joj je bilo lepo. Inace nije nesto religiozna, vise je od onih sto postuju obicaje/tradiciju.

Znam za ljude iz Temisoare, cekali su nekih 7 sati, nocno cekanje po ladovini. I bili su neki iz Szabadke, cak i nisu pravoslavci, i cekali su isto oko 7 nocnih sati ) Doslo da vide, kazu ko ce da ceka 600 godina inn da ponovo dodje.

Kao sto je i red, oglasio se i sponzor dogadjaja...

N1 Info RS
No image preview

Vučić negira da je država platila za Pojas Presvete Bogor...

Vučić demantovao navode da je država platila da se Pojas Presvete Bogorodice donese u Beograd, naglasivši da to nema veze sa njegovim ocem i bratom.

On je istakao da je Pojas velika svetinja, dodajući da je ponosan na milion ljudi koji su u miru danima i satima stajali u redu.

Govoreći o incidentima u redu za celivanje Pojasa, Vučić je rekao da je njih bilo malo, ali da postoje "ljudi zadojeni mržnjom" sa pojedinih medijskih platoformi, koji su gađali ljude u redu.

Edited by Jeremija

U Madridu je napravljrna velika festa povodom dolaska Pape, cak 600k ljudi ga je docekalo + drzavnicki protokol.

Naravno, tu je i Hrvatsko-hercegovacki vlazni san - Mercedes na sprat )

2 hours ago, Fakundo Sava said:

Jel ljudi stvarno toliko čekaju ili se zajebavaju za kamere?

Moja kuma iz Panceva je cekala od 10 uvece do 9 ujutro i trebalo je jos bar 2 sata medjitim morala je na posao zbog nekog sastanka.

Usla na druga vrata ispricala slucaj svrsteniku i ovaj joj dao trakicu tako da cu i ja dobiti deo 🥰 bas mi puno znaci ❤️

Zao mi je sto nisam bila u prilici da stanem u taj red.

Inace imam jedan krst, kupljen u Manasiji pre desetak godina, vise puta izgubljen pa nekim cudom opet meni vracen. Da njega nije bilo u vreme corone verovatno vam sad ne bih pisala.

Krst

IMG-20260608-211602.jpg

Znam da ce vecina sa ove teme pomisliti, da bas i ne bi bila neka steta.

Potrudicu se da ne smetam vise.

Jos jednom se izvinjavam @napadaj zbig onog citata.

4 minutes ago, Serena said:

Inace imam jedan krst, kupljen u Manasiji pre desetak godina,

Moje selo je par kilometara od Manasije

Tada je to bio ženski manastir a sada muški jer je to valjda bolje za biznis .

Sestrice su prešle u Belu Crkvu ,mali manastir u blizini

Bilo je tu baš lepih gospođica

Taj što je pojeo govno i izgovorio javno tačno "MILION" najebaće kod "nedavača Kosova".

Kladim se!

Pomuzli su "nedavačima" bar 10X više celom ovom "operacijom".

PS
"Pa majke mu ga tupave .....
nije pojas ..... manje vredan od dvesta metra jednog autoputa!"

Edited by zmanic

43 minutes ago, Fakundo Sava said:

Moje selo je par kilometara od Manasije

Tada je to bio ženski manastir a sada muški jer je to valjda bolje za biznis .

Sestrice su prešle u Belu Crkvu ,mali manastir u blizini

Bilo je tu baš lepih gospođica

Ti si u manastir isao da gledas monahinje? evilsmile

Prvih dana je bilo po sat-dva čekanja na kraju bez 10+ sati, mislim ne znam ko nije video red od Slavije.

Nekome je značilo, neko je išao zbog insta i tiktoka.

Jeste zanimljivo da nije bilo svađa, cirkusa, tuče za sadnice japanske trešnje i sl.

Sastav, pa rekao bih barem 40% koji su bili ili podržali prethodno okupljanje Slaviji, tako da je lupetanje da je ovo bilo u korist mafije.

Mislim da je sve iznenadilo.

Inače bih svakome preporučio izlet/obilazak Atosa tj tamošnjih manastira.

Kome je dozvoljeno. D

10 hours ago, Hermetico said:

Ma ovo je samo razmena gledišta, makar ja ako neću da ponižavam ljude koji čekaju u redu zbog stavova koje ne delim, sigurno neću ponižavati tebe ili bilo koga ovde. Nemojmo ponižavati jedni druge važi za sve, bar je to meni poenta. Nemoj se kriviti za gluposti, dobar si čovek i imaš pravo da ti je nešto debilno i smešno. Oblikovala su nas teška i nezgodna iskustva, blago rečeno. Koliko god da zajebavam forumski narod ovih dana, stvarno nije ništa lično. Sprdam se, preispitujem ljude i usput malo konfliktujem. It's fun. Ko je dovoljno kretenast, kao ja, da klepeće po forumu o stvarima koje ga se direkno ne tiču, drug mi je po exercises in futility. A tu sklonost ljudi mnogo cenim. Samo zbog toga visim ovde. Kul ste vi svi, solidno opičeni i to je sjajno. To nema nigde, bre. wub

što mi zabode oper post?

3 hours ago, Hermetico said:

što mi zabode oper post?

Petrovski post je počeo 8. juna i traje 34 dana, sve do subote, 11. jula 2026. godine.

Post se završava uoči Petrovdana, koji se praznuje 12. jula.

Spada u strože višednevne postove, a detaljan raspored ishrane i pravila određuju se prema danima u nedelji:

  • Ponedeljak, sreda i petak: Strogi post na vodi.

  • Utorak i četvrtak: Dozvoljena je upotreba biljnog ulja.

  • Subota i nedelja: Dozvoljeni su riba, ulje i vino.

Tokom ovog perioda iz ishrane se izbacuju meso, jaja i mlečni proizvodi

9dqneKO.gif

Koliko PPPovaca posti?

Svi postuju, ali ko zaista posti?

Ne postim, prosto nisam taj.

Nekako me neki đavo prosto tera da mrsim, pogotovo ako neko uzme za shodno da mi popuje na temu posta.

Postim samo na trapavu sredu

Edited by Filozof manijak

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.