Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liberalizacija SPC

Featured Replies

19 minutes ago, milfisland said:

Samo što niko ne proglasi Tita za sveca kao što su sveci nemanjiićka vlastela koja je ubijla bogumile.

Doduše Nemanjići su ta posvećenja odradili na najtradicionalniji način. Parom.

Imalo se, moglo se..vazda bilo

Srbija je svojim parama sazidala i sebe i mnoge druge koji su joj se zakačili za sisu

  • Replies 9.5k
  • Views 680.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mraki
    mraki

    Ćale nije bio kršten, nisam ni ja. Nije išao u crkvu, nije voleo popove niti su oni ikad dolazili kod nas. Ipak, kad je umro pre par meseci sahranjen je uz popa i po svim običajima jer kažu tako treba

  • s tim sto ce se sad tesko ici negde napolje, vise ce se okrenuti unutrasnjem neprijatelju.    ja sam se poslednji put iznenadila kad sam videla koliko foruma navija za ruse podrazumeva da ag

  • Šta smo dosad imali: - njegova SVETLOST - protojerej STAFORD - prenos MOŠTIJU - njegovo telo je IZNOŠENO - gradjani se upisuju u KNJIGU ŽALBI - nad ODRONOM  - gde će

Posted Images

14 hours ago, levi said:

a što samo pravoslavni, jel katolike iz okruženja ne radi da vide nešto što ima veze sa Marijom?

jel to neki pravoslavni pojas?

Njih radi Papa.

Eno u Madridu 1M dočekalo da mu se pokloni i celiva.

Lože se valjda na cosplay... fantom

Čitam ovde danima šta se piše i ne verujem.

Ljudi koji se nerviraju, svađaju, vređaju oko lopte koja prolazi kroz obruč ili između dva direka se podsmevaju ljudima koji čekaju u redu da se poklone svojoj relikviji, ignorišući Jevreje koji lupaju čelom o zid, muslimane koji rizijuju da se poguše u gužvi (što se mnogima na žalost i desi) samo da dodirnu Ćabu, katolicima koji se okupljaju u milionskom broju da vide i čuju onog čija su muda prepipana pre ustoličenja... i zadrte komuniste koji pod stare dane stave pionirsku kapu i maramu i odu da se poklone Titovom grobu.

Zašto bi se ikoga ko nije pravoslavni vernik ticalo koliko ljudi je bilo, koliko u sekundi, da li im je fetiš ili nešto drugo...

  • Popular Post

Zato sto je drustveni fenomen, normalno je da ljude to interesuje, plus je politicki instrumentalizovano od strane ove nakaradne vlasti.

1 hour ago, JozoMujica said:

Čitam ovde danima šta se piše i ne verujem.

Ljudi koji se nerviraju, svađaju, vređaju oko lopte koja prolazi kroz obruč ili između dva direka se podsmevaju ljudima koji čekaju u redu da se poklone svojoj relikviji, ignorišući Jevreje koji lupaju čelom o zid, muslimane koji rizijuju da se poguše u gužvi (što se mnogima na žalost i desi) samo da dodirnu Ćabu, katolicima koji se okupljaju u milionskom broju da vide i čuju onog čija su muda prepipana pre ustoličenja... i zadrte komuniste koji pod stare dane stave pionirsku kapu i maramu i odu da se poklone Titovom grobu.

Zašto bi se ikoga ko nije pravoslavni vernik ticalo koliko ljudi je bilo, koliko u sekundi, da li im je fetiš ili nešto drugo...

Kad bude plaćala porez kao i svi drugi i kada ne bude muzla državu, buyrum radite šta želite. Izuzev širenja međuetničke mržnje i masakriranja kulturnih spomenika, što isto ne bi smjelo da niko radi.

Dok im sve to prolazi, plekaju se u politiku, muzu državne pare na razne načine, ne mogu baš imati tretman nekog prebacivača lopte. Niti bi oni to željeli. Nego vrlo hoće društveni uticaj. Evo koju hiljadu godina.

50 minutes ago, milfisland said:

Kad bude plaćala porez kao i svi drugi i kada ne bude muzla državu, buyrum radite šta želite. Izuzev širenja međuetničke mržnje i masakriranja kulturnih spomenika, što isto ne bi smjelo da niko radi.

Dok im sve to prolazi, plekaju se u politiku, muzu državne pare na razne načine, ne mogu baš imati tretman nekog prebacivača lopte. Niti bi oni to željeli. Nego vrlo hoće društveni uticaj. Evo koju hiljadu godina.


Амфилохије Радовић, митрополит СПЦ - Српски кривак

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Zato sto je drustveni fenomen, normalno je da ljude to interesuje, plus je politicki instrumentalizovano od strane ove nakaradne vlasti.

Društveni fenomen je u stvari demidž kontrol za sve afere i sranja vlasti u prethodnih mesec dana. U stvari, svi koji na mrežama učestvuju u pljuvanju/branjenju vernika i svađajući se u nedogled u stvari sami pristaju da budu statisti u tom društvenom fenomenu.

Toliko od mene na tu temu

7 minutes ago, JozoMujica said:

Čitam ovde danima šta se piše i ne verujem.

Ljudi koji se nerviraju, svađaju, vređaju oko lopte koja prolazi kroz obruč ili između dva direka se podsmevaju ljudima koji čekaju u redu da se poklone svojoj relikviji, ignorišući Jevreje koji lupaju čelom o zid, muslimane koji rizijuju da se poguše u gužvi (što se mnogima na žalost i desi) samo da dodirnu Ćabu, katolicima koji se okupljaju u milionskom broju da vide i čuju onog čija su muda prepipana pre ustoličenja... i zadrte komuniste koji pod stare dane stave pionirsku kapu i maramu i odu da se poklone Titovom grobu.

Zašto bi se ikoga ko nije pravoslavni vernik ticalo koliko ljudi je bilo, koliko u sekundi, da li im je fetiš ili nešto drugo...

ja nikog ne ignorisem. podsmevam se i evangelistima kad padaju u trans i jevrejima koji uhvate zivu kokos za noge pa njom masu u krug deci iznad glava (ima to kod ortodoksnih jevreja), mormonima, ovima sto se guraju da vide papu, penzionerima koji vezu pionirsku maramu jal u kuci cveca, jal u kumrovcu isto kao i ovima sto cekaju satima i satima da bi se poklonili svojoj relikviji. istina, ne pisem na ovoj temi o tome jer je ovo tema o spc.

jos nesto moram da primetim - ti si opleo po drugim religijama onako bas nestedimice (prepipana muda su mi hajlajt D) a bunis se sto su tvoji na tapetu. interesantno...

i naravno da ce ljude interesovati nesto sto do sad nije vidjeno na nasim prostorima. nije da imamo medjugorje pa smo navikli.

Pa vidimo valjda da je ljudima ta tema bitnija nego učešće načelnika policije u kriminalnom obračunu.

Ne videh da je iko (opozicija, studenti) pozvao na skup protiv korupcije u policiji.

Jesu li ti, na nekoj od tema, pitao zasto moramo uvek konzervativcima da tetosemo, a oni nikad nama?

2 minutes ago, G. L. said:

Jesu li ti, na nekoj od tema, pitao zasto moramo uvek konzervativcima da tetosemo, a oni nikad nama?

Ko smo to "mi?"

Mi, koji nismo desnicari, vec levo-zeleno-centar-proEU i kojih je u Srbiji max 40%?

Ok, kakve veze to ima s mojim komentarom o korupciji i kriminalu i nereagovanju na isti? Ta tema nema ni levo-desni ni religiozno-ateistički prizvuk.

22 minutes ago, Sammael said:

Pa vidimo valjda da je ljudima ta tema bitnija nego učešće načelnika policije u kriminalnom obračunu.

Ne videh da je iko (opozicija, studenti) pozvao na skup protiv korupcije u policiji.

Ceo Studentski pokret i jeste o sveobuhvatnoj botbi protiv korupcije, sto ukljucuje i policiju.

Sve dok je bivsi nacelnim PU u pritvoru nema smisla organizovati proteste. Sta bi bio zahtev - da ostane u pritvore, gde vec i jeste, i treba da ostane )

Samo sto je vec svima jasno da su studenti najobicniji cetnici sa indeksom

covid19

Jel itko od vas čuo ili znao za taj pojas prije nego što ga je žvaljorodna dinastija Vučić domamila u Srbiju?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.