Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

On 28.2.2020. at 18:08, kud u maglu Simoviću said:

fali mu što je isti kao i prethodni

 

preseliš se u novi stan, sve novo, drugačije, a ti kupiš nameštaj koji je bio kod ćaleta i keve u stanu

 

ni zavese ne promeniš

 

e

a bitan je zato što je u pitanju vizuelni medij

Ma koga briga za promenu dizajna (osim dizajnera). Bitna je sadržina. Meni se sviđa simbolika, da nastavlja gde je zastao. Sad ćemo da ga gledamo i slušamo i to će biti pokazatelj kvaliteta, ne dizajn logoa. 

Link to comment
On 28.2.2020. at 18:08, kud u maglu Simoviću said:

fali mu što je isti kao i prethodni

 

preseliš se u novi stan, sve novo, drugačije, a ti kupiš nameštaj koji je bio kod ćaleta i keve u stanu

 

ni zavese ne promeniš

 

e

a bitan je zato što je u pitanju vizuelni medij

 

 

 

Neka ostavi isti nameštaj, lustere, belu tehniku, zavese... ali obavezno neka menja nešto u konceptu, najbolje saradnike ukućane.

 

Nekada se za prizeman humor govorilo da je kursadžijski, sada kesićevski.

Link to comment

Kesic je bog!

Cak i kad je fora losa, on je tako izbaci da je presmesno. Pritom sve izgleda dobronamerno. Nije cilj uvrediti vec na simpa nacin poslati ostru poruku.

20.59 spreman za nov ciklus

 

Link to comment

Nije mi jasno kako nije menjano. Ja se ne sećam od ranije onog Svet, Srbija, Sarma...

 

Takođe, više se ne pričinjavaju oblici na mapi u pozadini onako kao ranije u raznim kadrovima. Čini mi se da je i tekstura mape drugačija. Kadar na gostu sa desna preseca ono jadno sivo koje se prilično blesavo rekontekstualizuje kao meta deo okvira u odnosu na generalnu šaru kojoj pripada u opštem planu studija.

Link to comment
43 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@pejsi

to mi je slično tezi da nije bitno kakvog je ukusa hrana pošto završi ionako u želudcu

 

ovo za hranu je tačno

Link to comment
Nije mi jasno kako nije menjano. Ja se ne sećam od ranije onog Svet, Srbija, Sarma...
 
Takođe, više se ne pričinjavaju oblici na mapi u pozadini onako kao ranije u raznim kadrovima. Čini mi se da je i tekstura mape drugačija. Kadar na gostu sa desna preseca ono jadno sivo koje se prilično blesavo rekontekstualizuje kao meta deo okvira u odnosu na generalnu šaru kojoj pripada u opštem planu studija.
Ko vrana po kolima...
Doduše ono jurenje gosta, od fosne do fosne, nije vam to dobro rođaci...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ama, šta me briga kako je, samo sam očekivao po pisanju ovde na topiku da bude sve isto, a nije bilo koliko sam video kada je počela epizoda...

 

Inače transformacije šara u pozadini kadrova kada se pređe na krupnije planove su mi bile zabava odavno kod Kesića. Tri blage veze nemam da ih je to iko ikada namerno radio, ali umelo je da ispadne gotivno...

 

Naravno, Srbija, Premijer, Svet, Politika, Sarma, Ajvar, Transrodne osobe - to je očito namerno i, čini mi se, da nije bilo ranije...

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@pejsi

to mi je slično tezi da nije bitno kakvog je ukusa hrana pošto završi ionako u želudcu

Naravno da je bitno hoću li pojesti inćune, nutelu i musaku u jednom obroku ili odvojeno. 

 

to je, ujedno, i objašnjenje zbog čega ćeš pogledati narednu i svaku narednu kesićevu emisiju, a što sigurno nećeš pojesti inćune, nutelu i musaku u istom obroku. jer koga boli q za dizajn tv emisije.

Link to comment

Ali koliko fascinira kada posle sprdnje uozbilji stvar i obrati se kratko i jebitacno. Poput sinocnjeg "ko ubija i siluje nase zene".

I koliko je simpa sa onim deljenjem solja po stanovima. Steta sto je otisao sa nacionalne frekvencije. Tu emisiju su gledali i gledaoci pinka.

Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

I koliko je simpa sa onim deljenjem solja po stanovima. 

+1 

:lolol:

baba: zube mi donesi...

kesić: donesite zube i ako ima viška dajte i meni

Link to comment
On 29.2.2020. at 20:59, hefaca said:

Kesic je bog!

Cak i kad je fora losa, on je tako izbaci da je presmesno. Pritom sve izgleda dobronamerno. Nije cilj uvrediti vec na simpa nacin poslati ostru poruku.

 

+1000000

meni je preslatko kad se i sam iskreno nasmeje nekoj fori tokom emisije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...