Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja sam vec zakasnila...vec se telo promenilo bez preparata. ne znam bas koliko je seksi...pocinjem da gubim obline a ne mogu sa hranom da nadoknadim. 

blaga verzija sam holly holm mada r.  kaze po gradji ista gina carano

 

 

Edited by mustang
Link to comment
20 minutes ago, ToniAdams said:

idi, pa ni jednoj ni drugoj nista ne fali!

 

pa nisam ni rekla da ne fali, osecam se boli glava i mislim da tako i izgledam :wub::isuse:-kakav ego manijak :laugh:,  a i seks drajv se pojacao, mucenik je na bcaa.....al da slikanje sisa ne pomaze :laugh:

 

a zao mi... trebala sam. 

 

(kuku majko, mislim da sam prevazisla sebe sa ovim postom :laugh: )

Edited by mustang
Link to comment

Pre i posle prve ture je vrlo diskutabilno, vidi se razlika iz prostog razloga sto sam napravio pauzu par meseci i bukvalno krenuo s ciklusom prvi dan kad sam se reaktivirao u vebanju a kazu da je najbolje to uzeti kad vec dostignes neku formu... Mislim, znao sam ja to ali mi je zelja za vezbanjem bila na nuli i bio sam blizu da batalim pa sam uzeo to da bi se sto pre vratio u formu. Inace, ta tri meseca sam uneo najvise secera u zivotu ikad, katastrofalno sam se hranio, osim tih secera jeo i pice i bureke i kojesta ali se to provuce nekako uz hemiju, mnogo bolje nego na suvo. Sad planiram da to regulisem bar jedno 60% bolje a ovi preparati su kao za nabacivanje mase, nadam se ciste misicne, plus sto taj dekadurabolin navodno opravlja zglobove a tu sam u teskom kanalu, nadam se da je istina.

Link to comment

70-30 u korist zdravih namirnica u odnosu na dzank i za tri meseca cu biti macka. Mada je bas ukusan ovaj neki kikiriki puter sa kakaom, mamicu mu, a 52% secera[emoji3525]c05cc876e3a2a23336d68a147b9faef2.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

70-30 u korist zdravih namirnica u odnosu na dzank i za tri meseca cu biti macka. Mada je bas ukusan ovaj neki kikiriki puter sa kakaom, mamicu mu, a 52% secera
 

 

 

Uzeo i ja isti, jedva sam uspeo da pojedem jednu kašičicu. Presladak je blaga reč.

Link to comment
10 hours ago, darling said:

bravo na sportskom rezultatu, mustangice :) 

 

zli, daj slike pre i posle ovog sto si uzimao u prethodnoj najavi, da vidimo jel vredelo. 

 

fala, fala. ovo je adikcija!

 

 

koliko ti sklekova mozes? i zgibova?

 

ja ni jedan zgib za sada

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...