Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ne znam sta sam uradila cela leva strana od glave do stopala me boli..izunutra

 

 

ako sta najvise mrzim da radim jeste skakanje

 

20x nam trazili da skocimo iz lezeceg na stomaku na dve noge da se docekamo (kao skok kad surfujes)....ladno sam cheat i uradila 8. ne mogu, ne mogu, ne mogu...dal mi je dupe tesko ali me uzasno mrzi to da uradim i rekla sam instruktorima...

 

i sokirala sam ih sa godinama i sa stavom

da moj kardio ne moze bolji da bude jer uvece pusim i popijem koju. i lezem posle ponoci...spavam 5sati max, plus pola sata popodnevne dremke.  jebote oni lezu u 9-10 uvece! ne puse, 10-15 godina mladji.. ma idi ... ne idem na takmicenje pa sad da moram da sam totalno posvecena. 

Edited by mustang
Link to comment

Nikad cuo a vidim da si pomenuo tamo da su to nasli Nejtu Diazu. Po teretanama za ultra mega soft hemiju vazi anavar, koji osim sto je skup, navodno ne radi skoro nista osim u kombinaciji s jos necim. Kad smo vec kod te price, meni rekli da ova kombinacija koju uzimam odnedavno (sustanon + dekadurabolin, umerene doze) mora brzo da pocne da radi ali ja ni posle 4 uboda ne osecam nista, niti prirast snage i energije niti eventualne nuspojave tipa privremena impotencija i slicno[emoji16] Sve je isto, nadam se da ce poceti da sljaka bar posle mesec dana, kao galenika prosli put. Videcemo pocetkom nove godine kad zavrsim ciklus, tad cu doneti konacan utisak.

Najjaca stvar su ipak hormoni rasta, to ima efekta a nuspojave nula ali kostaju ko sam djavo, nije za obicne smrtnike nego vise za profi bildere ili npr glumce kad se spremaju za neke uloge gde treba da se nagruvaju i slicno...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

nacela sam majprotein bez ukusa, mada bih ga krstila vej sa ukusom mleka iz krave popijenog direkt iz vimena u stali kod babe na selu, to je taj ukus proslosti :D

 

sve u svemu, svidja mi se, tenks, inivizbl, sto si me ohrabrila da ga narucim. 

 

 

Link to comment

Jel nije preslatko? Znala bih stepen slatkosti prema gramazi da je secer, a za sukralozu ne znam

Pre sam uzimala scitec nutrition s ukysima al presla na neutral whey bas sto nije zasladjen

Moguce da je myprotein razumnije zasladjen od SN

Link to comment
  • 3 weeks later...

potpuno odlepih, idem sad 5x nedeljno na krav maga. po ceo Boziji dan mislim o sledecem treningu i kako jedva cekam da idem. dzavo usao u mene....bez ikakvog truda, osim sto sparingujemo non-stop na casu, i imamo prvih 10-15minuta zagrejavanje, kombinacija joge i kondicionog, dobijam six pack (to ne zelim, vise volim da sam oblija), dupe je cvrsce al sise se istopise. na tatu, na tatu 

 

 

pusim i pijem sve po starom

 

Edited by mustang
Link to comment
33 minutes ago, darling said:

tooooo, mustangice zivotinjo :D

 

 

a joj jesam :laugh:

sad razdvajaju drugaricu i mene i stavljaju nas sa muskima da sparingujemo. valjda teramo i ostale da daju 110% od sebe...jer nas dve se medjusobno poubijamo.

 

kilaza mi je ista ali kad se skinem sve nice and lean. 

 

pre  10  casova sam bila sad mi niko ne moze nista. ima da ga unistim u pet sekundi, ali sada se vise brinem  da nikada ne dodje do bilo kakvog fizickog kontakta, da ne bih uneredila nekog. mozak i telo su tako naucili

 

bezi ako mozes

ako ne, brani se, unisti ga, sa naglaskom da se potpuno onesposobi napadac. 

 

a telo mi se naviklo na udarce da mi vise ni modrice ne izlaze :laugh:

 

bas me zanima da li mogu zgib da uradim...javljam 😁

 

 

Edited by mustang
Link to comment

ne mozes :D

 

to, to, to je visi nivo dozivljaja aktivnosti, kad pocnes da uzivas i radujes se treninzima. sto je reko patrijarhat pavle, nije vazan cilj, vazan je put. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...