Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

@darling 

 

probala

 

0

 

:laugh:

 

pa ne mogu da se dignem ni do pola ! tesko mi dupe

 

jos su mi se smejali jer sam “vozila bicikl”

da se izdignem hahaahahahha

 

nisu normalni ..danas su me stavili sa level 3 da sparingujem, isti ibrahimovic,  odvalio mi rame od udaranja.  evo me na kaucu, regenerisem se. 

Edited by mustang
Link to comment
On 17.11.2019. at 22:19, mustang said:

 

pre  10  casova sam bila sad mi niko ne moze nista. ima da ga unistim u pet sekundi, ali sada se vise brinem  da nikada ne dodje do bilo kakvog fizickog kontakta, da ne bih uneredila nekog. mozak i telo su tako naucili

 

 

:laugh:

 

al kako bre ne mozes zgib a ovamo unistavas 

Link to comment

so.... tunder mike se zove manijak od juce sto mi izlomi ramena. oni mene stavise sa tunder majkom, level 3, ko zna koji belt, sa piletom (to sebi tepam danas, sve se tesim u trecem rodu, sva sam u bolovima)

 

danas sam pala preko medicinke, zagrejavanje (drzis medicinku u jednoj ruci a probas da pipnes onog drugog u rame..pa smo posle te vezbe samo pobacali lopte oko nas) i kako sam ja padala tako je lopta otisla kod tipa blizu mene pa je i on krenuo da pada, pa preko mene, znaci ubivena sam totalno.

 

muz me tera bcaa da popijem. mg uzimam sigurno. jadna ja. 

 

kevin kostner nije smeo da pridje danas, bas sam bila besna. bila sam gruba sa tim nekim idiotom sa kojim sam sparingovala...sad mi zao sta sam rekla. izvinucu se sutra

 

kazem sparing tipu (level 2, ne znam kako se zove)

-you suppose to let me know when the ball is around!

on meni ...

-yes, I know

i meni izleti ..

-what the fuck do you know?!  

 

apsolutno neprofesionalno od mene. al nek znaju sa kim imaju posla, ne mogu stalno slatka i fina da budem. 

 

 

:isuse:

 

 

al onda u povratku kuci (u srbiji bi me neko ubio na mestu, ili bih ja...) uletim u prodavnicu da kupim djus, nema korpi na ulazu! i meni radnik/ zamenim menadzera, stoji pored vrata 

 

-gooood morning! sav onako happy

 

a ja ko tasmanijski dzavo

 

-don’t good morning to me, where are the Ffff (u sekundi se zaustavim :laugh:) the baskets!!!

 

dok je rodja nasao korpu ja sam vec bila na kasi...

Edited by mustang
Link to comment

38% popusta na sve myprotein srpski sajt

uvek je neki kod za popust ali ovo bude ubedljivo najveci popust tokom godine,  black friday

 

uzela whey 2,5 kg  i puter od badema kilo.  5150din sa postarinom, valjda nece rebnuti carinu

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Dobar im je puter od badema.Sad pravim sam,ali par puta sam pazario.

Super, nisam probala, samo kikirikijev koji je isto dobar. Nemaju im puteri dodatih soli ni secera

@darling yzmi neki puter, znam da pravis al ovo sad izadje jeftinije a 100% badem/orah/i sl je

Link to comment

auh brate mili, ovi kao da cu olimpijadu da idem. 8. decembra je polaganje za zuti pojas. rekao kevin kostner da jos nisam spremna za drugi nivo i da ne veruje da cu proci. onda me danas stavio sa instruktorom u treningu da sparingujemo, ispravlja mi ledja jer se malo naginjem kad boksujem ali u soku koliko su mi jaki udarci. pa sta je on mislio da masiram protivnika?!

 

ja njima objasnjavam da je moj normalan stav vec polupogrbljen, ajd sto imam krivu kicmu nego stvarno idem opusteno sa ramenima unutra malo. ljudi to ne vide jer su mi ramena dovoljno siroka. 

isto kardio bi mogao da mi bude bolji. pa gde bolji ni ovi mladi ne udaraju iz sve snage 5minuta a kamoli ja od 44 godine sa 10popusenih cigara pre 5 sati. U soku su bili i sa godinama i sa cigarama (viski sam preskocila da im kazem, po izrazu lica bilo mi jasno da su zgrozeni. 

 

sutra sastance jos o nama da li nam dozvoljaju polaganje 8. decembra. 

 

otisle smo u petak kod drugog instuktora koji je odmah prisao i rekao ko nas uci. ni jednom nije dosao da nas koriguje samo nas hvalio. isto crni pojas, treci dan ko kevin

 

prave nauku od toga. nemam nameru da idem u instruktore niti da sledecih 20godina jurim pojas, nego da naucim sto pre sto vise skills. bas me briga za pojas (a mora da se polaze) 

Edited by mustang
Link to comment

ja sam toliko spora i teska na boksu, sama sebi sam ko nilski konj. tako mi i treba kad sam pauzirala, sad sve ispocetka. al kakav osecaj na sparingu :)

 

3 hours ago, InvisibleLight said:

Super, nisam probala, samo kikirikijev koji je isto dobar. Nemaju im puteri dodatih soli ni secera

@darling yzmi neki puter, znam da pravis al ovo sad izadje jeftinije a 100% badem/orah/i sl je

 

no way, nista tako ne smem da imam u kuci. dosta mi je sto skuvam sebi mak u mleku i u to umacem jabuke, mastim se i drogiram se u isto vreme :D

 

ne znam sta bih s tim puterom, slabo ga pravim, vise volim da grickam i zvacem orasaste. 

 

Edited by darling
Link to comment

bude, al moras proveravati, trenutno je jeftinije na .rs, moja porudzbina od 5150 din u funtama je 45 funti sto je dosta vise, 20% cak

obicno bude jeftinije preko  .uk tj .com

 

 

naravno pdv ti ne gine kakogod narucivao, to platis kad ti postar donese paket

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...