Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kardio i teretana

Featured Replies

20 hours ago, Heaviside said:

htedoh da vam preporucim optimum nutrition gold standard whey, verovatno najpopularniji whey na svetu, ali ne budem lenj da na brzinu proverim cenu u Srbiji i ladno je skoro duplo skuplji nego svuda u svetu™. Duplo jbt.

uredno salju za srbiju

  • Replies 8.4k
  • Views 634.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • To je kompleksno pitanje na kome sam radio mesecima na terapiji, ali ukratko:   1. Genetika (svi gojazni s majčine strane)   2. Užasan kult hrane koji su majka i baba s kojima sam

  • Samo da se pohvalim, da sam pre mesec dana polozila za pojas Krav Maga. To mi je omiljeni uspeh od pocetka godine.    Test je trajao 5.5h sati non-stop borbi sa samo 7minuta pauze za toalet

Posted Images

Pa tu je 7k za 900g.

 

https://shopbuilder.rs/koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/optimum-nutrition-100-whey-protein-gold-standard-0-908-kg-p3803

 

Ja koristim neko vreme već izolate, al nešto nemam nikakav kredibilitet da nešto preporučim. Probao sam razne i nisam neku razliku osetio da bih mogao na osnovu toga da rangiram, a prema internet preporukama sam skroz skeptičan. Uglavnom kupim neki poznatiji, računajući na kakvu takvu kontrolu kvaliteta.

 

Zašto toliko izbegavate zaslađivače? Ukoliko nema nekih specifičnih detalja sa organizmom, zaslađivač je mnogo manje štetan je od industrijskog šećera.

4 hours ago, Čutura said:

Pa to je ta duplo veća cena. Oko 30 eur/kg je normalna cena za taj proizvod tako da je odnos cena/kvalitet kriminalan. Ima sigurno nešto sličnog ili boljeg kvaliteta za manje pare da se kupi u Srbiji.


Što se zaslađivača tiče, meni su oni draži od saharoze. Pun je internet članaka o njihovoj štetnosti, ali kad se malo zagrebe vidi se da su uobičajeni zaslađivači ekstremno detaljno ispitani i da u ograničenim količinama nisu opasni. Meni je svakako draže da unesem malo aspartama nego 30 grama saharoze. Idealno bi naravno bilo da se pije izvorska voda i jede povrće iz svoje bašte i riba iz svog potoka, ali znamo svi da to nije realno.

 


 

 

Edited by Heaviside

Okačio sam ja link gde je 35 E/kg.

  • 1 month later...

Od aprila sam batalio sport pa nisam imao potrebu za suplementima, pogotovo što samo žderem ionako, ali poslednje što sam kupio prošle godine je bio HSN, oni su verovatno najjeftiniji oko 15e/kg, +- zavisi kako kad. Koliko su pouzdani s time šta prodaju ne znam, uglavnom šalju iz Španije u celu EU verovatno pa traje malo duže. Pre toga sam hteo da uzmem na Bodybuilding-depot.de, tad je bilo malo preko 20, sad vidim da je preko 25. Bio je neki tehnički problem s mojim mailom, pa me mrzelo da čekam da to reše i nisam ni poručio. Na sajtu drže neke laboratorijske izveštaje, ali isto ne znam koliko je to pouzdano. Šalju u celu EU, jedino što je malo veća cena pošiljke.

 

U praksi mislim da nema neke razlike, niko od tih proizvođača ne pravi svoj protein, samo kupuju i pakuju, ali ko zna.

 

Oko zaslađivača, iskreno ne znam kako to iko može da pije u predviđenoj meri. Nisam mnogo menjao proizvođače, ali meni je sve to jezivog ukusa, odnosno koliko je slatko. Jedino što mogu da koristim je da kupim dodatno neutralni bez ukusa i da pomešam sa nekim ukusom u odnosu 3:1. Ako moram da uzmem samo jedan, uzimam neutralni svaki put.

  • 7 months later...

Uzeo kettlebell od 32 kg.Odradio 10x10 swing i danas osecam zadnje primicace onako ljucki.Turkish get up mogu ali nisam se usudio u stanu ,ako isputim djule pobi komsije u prizemlju.

  • 6 months later...

Za ljude koji skidaju kilograme, evo vam motivacija od žene sa Novog Zelanda. Bez ulepšavanja i bez ozempica. )

Edited by eumeswil

  • 2 weeks later...

Mnogo volim kad vidim ovako nesto. Sad sam bila okruzena tenkovima, pricam im da je najlakse fizicki dovesti se u red. Samo treba malo discipline. 6 meseci cuda cini. Ma mesec dana cudo moze da napravi. Veci je izazov kako menjati mentalninsklop, paterne, stavove, motivaciju, biti sto vise u dosluhu sa sobom. Al to bez fizicke discipline ne znam jel moze da se postigne.

  • 1 month later...

Amerika je boles.

Što se tiče proteina, suplemenata i ostalog: samo nečural bajo moj.

  • 2 weeks later...

Metar dana Lyle Mcdonaldovog rapid fat loss.Jedna nedelja pauze pa me evo danas jos par dana do odmora.Posle odmora jos 6 nedelja tih muka i Verujem da cu stici na 82,3 kg sto bi mi bilo savrsena tezina.Odrzavanje je bilo problem ali bilo je potrebno bolji kalkulator ,opet fala Lyle i bihevijoralne retrospekcije da skontas da u stvari meni treba van trening dana samo 1800 kcal da budem skroz ok.I da ne kosta nista da ti Gemini napravi jelovnik baziran na kako hoces.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.