Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ej, ne dirajte CF :mad:

 

pocetnici na CFu rade isto sto i eksperti, samo sa malom ili nikakvom kilazom, pa kad udju u stos i ojacaju povecavaju. nije to toliko nebezbedno ako si kod dobrog trenera.

inace, HIIT trening je esencija CFa.

Link to comment

Jel radite one njihajuce zgibove?:)

Podsetih se, videh na instg pre par dana a.argento, teska prsotina, primila se na cf:lolol::Hail: okacila neki 1/4 zgib, ja iz zajebavanja napisala da treba u celom opsegu d'uradi a  ona kaze ' ovo je boomerang app' tj efekat na instg.

@d thnx, hocu ja tskvu podrsku:)

Link to comment

Bilo je reci ovde o tim tegovima i mislim da je neko dao smisleno objasnjenje al se ne secam, nek se javi

Brt ne mogu propadanje ni njihajuce ni klasik al pogledacu :)

Link to comment

mene je drugarica slucajno na treningu jutros u medjunozje zveknula.  kad nisam umrla. na kolena sam pala, suze na oci momentalno. 

nije cak ni jako al majko mila ala boli

 

imacu modricu garant. 

 

Link to comment
6 hours ago, InvisibleLight said:

Jel radite one njihajuce zgibove?:)

 

Mozes njihajuce, mozes i regularne, sta ti pase. Ja ne volim njihajuce, mada ko zna tu tehniku ume da bude ubitacna, likovi su u stanju da odrade po 50 komada u seriji.

 

Njihajuce propadanje nisam video u zivotu, propadanje se uglavnom radi na karikama i dosta je zajebano, mnogo zajebanije od ravne sipke.

Link to comment

To je pocetna varijanta, napredna je takozvani baterflaj-pul-ap. Prednost momentuma je sto u CF takmicenjima vrlo prosto definisan zgib (brada iznad sipke), pa ovim letenjem si u stanju da uradis veci broj ponavljanja za krace vreme, sto je sustina ako se takmicis u CFu. Ako ne, teraj ravne. Front lever je sjajna vezba, ali mislim da pogadja malo drugaciji set misica.

 

 

 

Inace, nevezano za CF, po meni najdelotvornije i najubitacnije (samim tim i najteze) vezbe su nestabilne vezbe, tj. sve one gde osim target angazovanja misica moras da ulozis napor i na odrzavanje ravnoteze. Karike i propadanje ili zgibovi, bosu lopte i sklekovi, pilates lopte i izdrzaj/trbusnjaci. Ima likova na YT koji prave set vezbi samo sa onim pilates dildom i gumenom loptom, deluje jednostavno a u stvari je da se useres tesko. Majka za core.

 

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

Ma ja FL zadajem zbog težine izvođenja, a ne jer je zamena za zgib. 

mozda, ako prvo savladam L seat

@goof ja i ne radim za core nista sem sto mi rade kod sklekova, zgibova, dl-a itd, nema potrebe

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...