Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

A sta da pisem brate, nisam ispostovao hranu ni najmanje pa ne znam koliko je realno da pisem utiske. Ostalo jos 10ak dana, dobio sam jako brzo nekih 6-7 kg, isao cak i do 99+ ali se posle od trcanja i malo bajsa i plivanja stabilizovao na 96-97, sa pocetnih 91-92. Plocice su mi losije nego sto su bile jer unosim nenormalne kolicine secera tj raznih gadosti, pite i cvarke i sladolede i pice, plus ponovo poceo sokove kojekakve i poneko pivo i somersbi... Uzeo sam male tj normalne doze pa nemam nikakve vidljive nuspojave, videcemo kad budem pauzirao sad mesec i po da li ce oboriti libido kao sto se prica, inace nista pojacana agresija i maljavost i slicno, to verovatno bude kod ovih sto preteruju.

Od oktobra cu verovatno kombinaciju sustanon + dekadurabolin, malo ozbiljne mase pa onda rezanje od marta ili aprila.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

a koliko si visok? 

jetru da proveravas redovno...znam da se ovi ovde kunu u te nove preparate i da je tehnologija bas dosta napredovala, ali sam pesimista svega vestackog, cak i obicnih suplemenata. 

Link to comment

e! jela dve nedlje ugl djubre, pice, testa, kekse, odnos zdrava-losa hrana 20-80, osecala se super, mnogo vise energije. i nisam trenirala uopste

 

odradim juce trening,nikad bolje, cak postavim rekord u zgibovima:)

zakljucak?

Link to comment

Evo stanje od juce, s tim sto sam morao stomak da nategnem za slikanje ipak, losiji je nego pre bockanja, jebao me dzank fud.6416bf92c08827b438b3aebbc1e4f446.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...