Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

6 hours ago, Zli Gli said:

Evo stanje od juce, s tim sto sam morao stomak da nategnem za slikanje ipak, losiji je nego pre bockanja, jebao me dzank fud.6416bf92c08827b438b3aebbc1e4f446.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

 

 

pa sta ti fali?!?

 

na sta kukas? samo kazi stomak molim te pa da mi se znas vec sta

Link to comment

pozdravio te moj drug sa slicnim problemima.... znaci ne mogu da ga slusam kad krene da kuka. fali vama neka daska u glavi, imate totalno pogresnu sliku svog tela. 

Link to comment

Ama nema sta da kukam, samo kazem da sam imao tanju kozu do skoro a sad ima visak te vode, ne vidi se toliko golim okom koliko se oseti pod rukom kad se pipne ali resice se i to, jescu jednom u zivotu kako treba i to je to.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
On 7.8.2019. at 18:45, InvisibleLight said:

e! jela dve nedlje ugl djubre, pice, testa, kekse, odnos zdrava-losa hrana 20-80, osecala se super, mnogo vise energije. i nisam trenirala uopste

 

odradim juce trening,nikad bolje, cak postavim rekord u zgibovima:)

zakljucak?

 

bila si na odmoru. 😂

Link to comment

@n

Bas si serlok:)

Imam sumnju da je nejedenje mlec.proizvoda te 2 nedelje kljuc viska energije

I prosla sam ko profesor:

https://www.nationalgeographic.rs/vesti/5636-profesor-ishrane-smrsao-12-kilograma-hraneci-se-slatkisima.html?p=2

 

Def je 'zdrava ishrana' precenjena, sto se izgleda tice po mom iskustvu efekat je nula (procenat masti, sve, ko kod profe, bitne su mi samo kalorije)

Sto se tice zdravstvenih efekata isto, bolje se osecam na dzanku,vto je kratkorocno al ti zdravstveni benefiti od 'zdrave ishrane' se event odraze kroz decenije i to kroz povecani/smanjeni rizik za nesto

Zakljucak? :d

Edited by InvisibleLight
Link to comment
33 minutes ago, Zli Gli said:

Ne zanima me bilderski izgleda, ipak ja redovno i trcim i peglam povremeno bajsom daleko, sto ovi nagruvani majstori mogu samo da sanjaju.

 

pa svi na jutjubu propovedaju da je kardio besmislen kada je u pitanju figura/definicija - jasno da ima beneficije ali navodno ne toliko da se odrazi na izgled/misicnu masu. e sad, da li je to istina ili (jutjuberski) mit? 

 

(meni licno to odgovara. trcanje mi je uzasno teska stvar. samo me iscrpi do maksimuma i uopste nemam osecaj napretka - bubnjam i pulsiram sve dok se ne slegne:)) dok, resistance training is my cuppa. to obozavam i tu vidim rezultate)

Edited by roksi
Link to comment
28 minutes ago, InvisibleLight said:

@n

Bas si serlok:)

Imam sumnju da je nejedenje mlec.proizvoda te 2 nedelje kljuc viska energije

I prosla sam ko profesor:

https://www.nationalgeographic.rs/vesti/5636-profesor-ishrane-smrsao-12-kilograma-hraneci-se-slatkisima.html?p=2

 

Def je 'zdrava ishrana' precenjena, sto se izgleda tice po mom iskustvu efekat je nula (procenat masti, sve, ko kod profe, bitne su mi samo kalorije)

Sto se tice zdravstvenih efekata isto, bolje se osecam na dzanku,vto je kratkorocno al ti zdravstveni benefiti od 'zdrave ishrane' se event odraze kroz decenije i to kroz povecani/smanjeni rizik za nesto

Zakljucak? :d

 

 

bila si na odmoru u istri? :jova:

 

ontopic, po mom iskustvu na kilazu iskljucivo utice ukupan broj kalorija koje se unose, apsolutno je nebitno dal one poticu iz secera ili brokolija. ja sam sklon da verujem i da je tu kljuc dugorocnog zdravlja, mnogo vise nego u tome da li jedes 'zdravu hranu'.

 

visak energije mozda ima veze sa mlecnim proizvodima, ali stvarno nije nemoguce da ima veze sa tim sto si bila na odmoru.

Link to comment

Ja mislim da ne utice mnogo i ne radim kardio zbog toga nego zbog opste kondicije a i dobar je filing kad se izmoris pa posle kuliras, sta znam. Mada, prosle godine kad sam peglao bajsom 1 do 2 puta nedeljno na ture od 40 do 60km, bez korigovanja hrane sam fino istopio masti tj. iscedio svu vodu valjda. 

Link to comment
1 minute ago, nenad said:

 

 

bila si na odmoru u istri? :jova:

 

ontopic, po mom iskustvu na kilazu iskljucivo utice ukupan broj kalorija koje se unose, apsolutno je nebitno dal one poticu iz secera ili brokolija. ja sam sklon da verujem i da je tu kljuc dugorocnog zdravlja, mnogo vise nego u tome da li jedes 'zdravu hranu'.

 

visak energije mozda ima veze sa mlecnim proizvodima, ali stvarno nije nemoguce da ima veze sa tim sto si bila na odmoru.

:)

slazem se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...