Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Moja ujna drzi neku hrono dijetu i skinula je 27kg za par meseci, bez ikakvog vezbanja. U pocetku 9 pa 7 pa 6 mesecno, taj neki fazon, a sad sve sporije ali i dalje ide na dole. Nemam pojma koliko je zdravo ali sljaka.

 

Inace se sve slazem sa zakintosom, covek vrlo lepo objasnio.

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sestica i sedmica mi deluju do jaja a nista ne mora da se unisti, za razliku od ovih nekih cepanja imenika i slicnih zajebancija. Naravno, nisam nikad radio nista od ovoga i imam slab hvat.

Link to comment

Ja nisam izbacio potpuno UH, samo sam smanjio unos - konkretno, izbacio sam komplet alkohol, slatko, hleb, peciva... Gazirana pića svakako ne pijem tako da sam neke svoje loše navike iz ishrane izbacio. Povećao sam povrće i počeo da jedem neko koje do sada nisam ne znam ni sam zašto (vrv vučem neku odbojnost još iz obdaništa...).

 

lol, svaka cast. ja tacno ne znam sta bih jeo i pio kada bih ovo sve izbacio. tj. pao bih u tesku depresiju kada bih to izbacio. al zato se moje vezbanje manje-vise svede na tesko odrzavanje postojece kilaze, umesto da ide na dole.  svakako se divim vama koji mozete da zivite bez boldovanog.

Link to comment

zapravo ja vezbam zato da bih mogao da zderem bez grize savesti. to je dosta smehotresno, prvo ispustim dusu u teretani, a onda uzmem gurmansku i litar koka kole

Link to comment

zapravo ja vezbam zato da bih mogao da zderem bez grize savesti. to je dosta smehotresno, prvo ispustim dusu u teretani, a onda uzmem gurmansku i litar koka kole

 

 

Takodje. Tako se to radi.

Link to comment

Pa nije ni to lose, svakako bolje nego zaobilaziti teretanu i pravo po pljedzu.

 

pa to je taj neki balans i neki kompromis koji covek mora da postigne. al opet mi dodje zao kada na kraju meseca, posle 15 odlazaka u teretanu, placenih 3200 dinara mesecne clanarine, i potrosenih 15+  sati na tezak rad u teretani + cimanja sa odlascima, dolascima, ja i dalje imam isto kila kao i pre. kada bih mogao kao vookela da se lisim svega, bio bih 1 maneken.

 

al mi draza gurmanska, jbg

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...