Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja platio hiljadu dindzi pre jedno godinu dana, tako nesto, a sad vidim da ima i za manje, ono za 10e sam lupio. Dobra je skroz i za zenske vise nego dovoljne duzine, cim i meni odgovara, da prostite.

Link to comment

pa sve te su podesive duzine...

 

prosle nedelje sam posle godinu dana skakanja polomila svoju prvu vijacu. taman sam uspela jedan dabl ander :D  doslo je vreme za bolju masinu. 

Link to comment

moja stara je ribok, neka od 700 dinara. prodaju ih kao muske i zenske, pakovanja s muskarcem i zenom. obe su iste duzine, 3 m, pa skratis na koliki si. jedino se razlikuju u boji rukohvata. evo gledam ove sajle, sve su po tri metra. 

 

a pukla mi je na 4 cm od rucke, sto je bilo dovoljno da vise ne mogu da je koristim. prosledila sam je patuljcima :) 

Link to comment

Everlast kozna vijaca.Mislim da nije skupa kao ovo crosfitt sokocalo,i mora da se namaze vise puta kremom za ruke da bi odmekla.Brza kao metak,i uz poneko mazanje neunistiva.

Link to comment

moja stara je ribok, neka od 700 dinara. prodaju ih kao muske i zenske, pakovanja s muskarcem i zenom. obe su iste duzine, 3 m, pa skratis na koliki si. jedino se razlikuju u boji rukohvata. evo gledam ove sajle, sve su po tri metra. 

 

a pukla mi je na 4 cm od rucke, sto je bilo dovoljno da vise ne mogu da je koristim. prosledila sam je patuljcima :)

 

 

Uzmi konop, debljinu škote od maina ili genove i odreži si dužinu i ne zajebavaj se s ovim fenserajem, Frka je prva dva puta dok ti ne zadeblja koža kod kažiprsta, a ima i težinu pa ti rade i pojacano ruke, a puno bolja varijanta za duple preskoke.

Link to comment

danas sam zavrtela pozajmljenu sajlu. koja brzina. s njom se tacno cuje kako proizvodim vetar, kakav zvuk. ko spavanje na jedrenju kad krene vetar oko sajli: huuhuuhuuuuuuuuuuuuhuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuu

naravno da sam se par puta opalila po golm stopalima. dosta boli :D

 

raskopcani, prisetila sam se da sam na pocetku preskakacke karijere vrtela goli konop i da mi je tad bio dosta tezak, pa sam odustala. dacu mu sansu opet, izvestila sam se. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...