Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

evo zakazao sam za ujutro trening pa bumo videli. biće to ko i do sad verujem. a to znači da su tegovi samo jedan od segmenata. ali opet kad uzmem u obzir da mi se frekvencija odlazaka svede na 1.5 - 2x nedeljno onda ispadne jedan trening kardio, jedan tegovi. opet tegovi nisu uvek ove klasične varijante nego ono npr sa 12icama uradiš sklek na šipci, nabačaj, izbačaj, spuštanje na ramena, čučanj, izbačaj, dole sklek...10 serija. 

Link to comment

Jujimufu je apsolutni svetski megacar, nema dalje.

 

 

 

Par krugova oko klanica i moguće sisanje palčine neka hvala, al npr za djubretovu mazdu bih pristao da se malo oznojim sa nekih 10 sklekova sa tobom na leđima., tad bih očekivao sisanje najmanje oba palca istovremeno.

 

Ne obmanjuj narod, nisam ja sisao nego probala ona meni ali nisam se dao. Veliki si olos, Simonovicu, nema nista od Astre.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sto manje gurtni dok radis druge stvari tako da dobijes na ukupnoj kolicini koristenja gripa. To se posebno odnosi na mrtvo dizanje i zgibove. Ako ne mozes zgib, odlicna stvar su "negatives" za zgibove - skocis gore, glava je iznad sipke i polako i kontrolisano se spustas na dole. Istovremeno podizes sposobnost radjenja zgibova i vezbas grip. Mrtvo dizanje sa malim tezinama i velikim vremenom pod tenzijom je isto odlicno, tu mozda najbolje lezi varijacija Romanian Dealift (pogledaj na yt).

Neki neverovatno jaki ljudi se kunu u Croc Row kao graditelja gripa. Izguglaj i to kako se radi, svakako je dobra varijacija vucenja.

 

Grip mozes da ukombinujes i u vezbe nekih drugih delova, evo primer kako radis istovremeno grip i ceo trup dok pokusavas da odrzis pravo telo:

 

isto to vazi i za bilo koji loaded carry potez, na primer farmer walk ili bilo sta slicno.

 

 

Na kraju, mozes da ubacis i nesto specijalno za grip, pinchevi bi trebalo da rade na komplet podlakticu a mozes da se zajebavas s tim potezom i dok sedis u dnevnoj sobi:

 

Link to comment

Mene slab stisak i duge kosti i misici sprecavaju da budem najjaci naturalni bildas na svijet. Dobro, i lenjost u vezbanju i slaba hrana ali to manje nego prve dve stavke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...