Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

Ne biraj po imenima.PS. Madžarka nije Mađarica
tuci cu te! znam da je madzarka sljiva! svojim rukama je skupljala za dzibru. u tome i jeste problem, sto imam ja izvore za domace rakije koliko volis. imam dedovacu na prvom mestu, ali za ovo sranje mi treba tako neka sa etiketom i ozbiljnom proizvodnjom inace mi nece pustiti. ima i neka lepa flasa 'barik dunja'. pravi neki radenkovic.
Link to comment

apsolutno najbolja rakija u srbiji je "gorda"pa nekoliko praznih mestapa ostale....rakija je inace od sljive i potpuno je no comment. recimo da je najblize iskustvu nekog top single malta ili vrhunskog konjaka - ne po direktnom poredjenju nego po nacinu na koji te radi.

Link to comment
sarma je ružna lepotica koju obožavaš tek kada je upoznaš, do tada izgleda kao steamin pile of shit. nešto kao Vesna Vukelić Vendi.
Спознао си наречену, друже? :P :D
Link to comment

Fejsbuk daje delimičan odgovor :Prvo maloprodajno mesto u Beogradu: Vinoteka Vine & Pleasure, Bulevar oslobodjenja 117, www.vinotekabeograd.com (preko puta Zvezdinog stadiona).

Link to comment

cena u ovom shopu je 2500 din za 0.7pricao sam sa proizvodjacem, ako bi se uzelo recimo 20 flasa (3 kartona - 18 flasa) mogli bi da dobijemo discountako ima zainteresovanih za grupnu kupovinu, ja bih uzeo 3 flase

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...